קשישה הוכתה למוות בת"א

תושבים שעברו הבוקר באזור התחנה המרכזית בדרום ת"א הבחינו בקשישה מוטלת על הארץ ללא הכרה והזעיקו את כוחות מד"א. שוטרי סיור שהגיעו למקום עצרו עובד זר מסודן בחשד לתקיפה, אך בשעות הצהריים היא מתה מפצעיה

הוויכוח הפך לרצח: קשישה בת 75 נמצאה בשעות הבוקר מוטלת ברחוב לאחר שהותקפה בדרום תל אביב. כוחות של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום ביצעו בה החייאה והעבירו אותה לבית החולים איכילוב במצב קשה, אולם כעבור מספר שעות היא מתה מפצעיה.

במקביל לטיפול הרפואי, הגיעו למקום שוטרים וגבו עדויות מאנשים שהיו במקום. סימני החבלה על ידיה של האישה העלו את החשד שהאישה הותקפה. שוטרי הסיור פתחו בסריקות ובתוך זמן קצר עצרו עובד זר מסודן בחשד לתקיפה.

צוותי מגן דוד אדום שטיפלו באישה סיפרו שקיבלו קריאה מעוברי אורח על אישה מבוגרת שמוטלת על המדרכה, סמוך לאזור התחנה המרכזית בדרום העיר. כשהגיעו למקום הם מצאו אותה מוטלת ללא דופק וללא הכרה.

זהותה של האישה עדיין אינה ידועה, ובמשטרה בודקים האם היא נשדדה במהבלך התקיפה. "אנחנו עדיין לא יודעים לומר מה הרקע לתקיפה, ובודקים גם את זהותו של החשוד", נמסר ממשטרת תל אביב. החשוד יובא בהמשך להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.