המשאית נגנבה לשטחים - השוטרים נרגמו באבנים

המרדף שהתנהל הלילה אחר משאית גנובה יכול היה להסתיים אחרת לגמרי: 5 ניידות משטרה שנכנסו לשטחים במצוד אחר המשאית, נתקלו בעשרות מתקהלים שהקיפו את הניידות ורגמו אותן באבנים. הנהג נעצר, אך רק לאחר שאחד השוטרים ירה באוויר, הצליחו השוטרים לסגת מהכפר. נזק רב נגרם לניידות

השוטרים יצאו בנס ללא פגע. ארכיון (חדשות 2)

מרדף אחר משאית גנובה הסתיים הלילה כמעט באסון: ניידות משטרה שדלקו אחר המשאית, שנמלטה לשטחי יהודה ושומרון - הותקפו באבנים על ידי עשרות תושבים פלסטיניים, ורק בנס הצליחו השוטרים להיחלץ ללא פגע.

המרדף התנהל בשעות הלילה, סמוך לחצות, בסמוך ליישובי המשולש. המשאית הגנובה החלה להימלט לכיוון הכפר ג'יוס, הנמצא מזרחית לקלקיליה. ניידת של משטרת כפר סבא ניהלה תחילה את המצוד אחר המשאית, אך לאחר שזו נכנסה לתוך שטחי יהודה ושומרון, הסתייעו השוטרים בתגבור של ארבע ניידות נוספות ממרחב שרון, וכן בכוחות מג"ב.

הנהג נעצר בסופו של דבר

עם כניסת הכוחות ליישוב, הם נתקלו בהתנגדות עזה מצד התושבים המקומיים, שהחלו ליידות לעבר הניידות אבנים. עשרות תושבים התגודדו והקיפו את הניידות, תוך שהם מאיימים על השוטרים. בשלב זה נאלץ אחד השוטרים להתחיל לירות באוויר, כי חש סכנה ממשית לחייו.

נהג המשאית נעצר ונלקח בניידת לחקירה, אולם המקומיים המשיכו בשלהם והמשיכו לתקוף את הניידות באבנים. בנס אף שוטר לא נפגע, אך הניידות יצאו מהשטחים עם נזק רב.