אביו של הילד שנורה בעכו: "תודה לאלוהים שהילד שלי יצא בנס"

אביו של הילד בן ה-3 וחצי שנורה הבוקר בעכו לא מפסיק להודות על מזלו הטוב. לדבריו גם בתו הצעירה היתה קרובה מאוד להיפגע, ורק במזל הכדורים שנורו לעברה נבלמו בילקוט בית הספר. "אני מפחד לרדת לטייל עם הילדים שלי ", הוא אומר מול המצלמות

"תודה לאלוהים שהילד שלי יצא בנס", אמר היום טארק שלבי, אביו של הפעוט בן השלוש וחצי, שנפצע הבוקר קל עד בינוני בעכו, לאחר שנפגע בטעות מקליע שירו עבריינים לעבר גבר בבית קפה בעיר. לדבריו שלוש יריות נוספות נורו לעבר בתו, שנבלמו בנס על ידי הילקוט שסחבה על גבה.

לדברי שלבי, שלושת בנותיו נוהגת לקחת את אחיהם הקטן יום יום לגן, אך היום כשהלכו נקלעו לקרב יריות. "פתאום הילדה מסתכלת על הילד וראתה שיורד לו דם מהאוזן. הרימה את הילד ורצתה לברוח ולהסתובב והיה לה תיק על הגב. היא הסתובבה והרגישה שלוש כדורים בילקוט", מספר בתדהמה שלבי. "אם לא היה לה תיק על הגב גם הילדה היתה הולכת", הוא אומר בעצב.

"אני מפחד לרדת לטייל עם הילדים שלי", אמר האב המודאג. "היום הפשע מתגבר מערכת המשפט לא מחמירה את העונש לעבריינים. העבריינים מסתובבים והורגים אנשים חפים מפשע. לדברי שלבי הוא דורש הסברים, ומעוניין לדעת כיצד יפעלו בכדי לשמור על החפים מפשע שנפגעים על לא עוול בכפם.

"רחוק סנטימטר אחד מהגולגולת"

"לילד היה מזל גדול", סיפר אלון חרוש, פראמדיק מד"א לחדשות 2 באינטרנט. "הכדור היה רחוק סנטימטר אחד מפגיעה חמורה בגולגולתו". חרוש הוסיף כי אביו של הילד היה בהיסטריה גדולה בזמן שבנו טופל בתחנת מד"א בעיר, טרם פונה לבית החולים בנהריה.

סמוך לשעה 08:00 הגיחו מספר רעולי פנים חמושים מאחת הסמטאות באזור הטיילת בעיר העתיקה ושלפו אקדחים לעבר צעיר בן 28 המוכר למשטרה. כתוצאה מהירי נפצע העבריין ופונה לבית החולים נהריה במצב בינוני.

נעצרו 5 חשודים

אחד הכדורים פגע בטעות בפעוט בן שלוש שהיה בדרכו יחד עם הוריו לגן הילדים, ושרט את החלק האחורי של ראשו. הוא פונה במצב קל עד בינוני לבית החולים בנהריה.

במשטרה עצרו חמישה חשודים במעשה ומעריכים כי הרקע לאירוע הוא סכסוך מתמשך בין שתי משפחות המוכרות מתחום הפשיעה בעיר.