בן 11 נכפת, הוכה, הושפל וצולם על ידי חבורת נערים בצפון

סרטון שהופץ בכפר דרוזי בצפון חשף חבורת נערים שהתעללה בבן 11, כפתה אותו בחבלים, הכתה אותו ואיימה לשחוט אותו אם יספר על המקרה. במשטרה בודקים בין היתר חשד כי מדובר במעשה קונדס ובסרטון מבוים

התעללות או מעשה קונדס? (חדשות 2)

מעשה קונדס או התעללות אכזרית? תושב כפר דרוזי בצפון נדהם לגלות בסרטון כיצד הכתה, השפילה ואיימה חבורת נערים על בנו בן ה-11. במשטרת כרמיאל חוקרים את נסיבות המקרה ובודקים בין היתר גם חשד כי מדובר למעשה במשחק בין הילדים.

בקטע הווידאו נראים הנערים מטילים אימה על הילד המפוחד, אשר הפציר בהם להפסיק. למרות תחנוניו, כפתה החבורה את הקורבן והחלה להכותו נמרצות - כשהאירוע כולו מתועד במצלמה סלולרית. לאחר מכן הצמיד אחד הנערים סכין לצווארו של הילד ואיים כי אם יספר על המקרה להוריו או למשטרה ישחט אותו "כמו ששחטו את נהג המונית שממעלות חמזי חמזי".

המשטרה: ייתכן והסרטון מבוים

פאוזי, אביו של הילד, התלונן למשטרה לאחר שקרוב משפחתו נחשף לסרטון שהופץ בכפר ומיהר לדווח לו על כך. "הבן שלי הסתכסך עם בן השכן, אבל אחר כך הם השלימו - לכן הוא לא חשד שבכלום כשהנער ביקש ממנו להתלוות אליו", סיפר פאוזי בתכנית "בוקר טוב ישראל" בגלי צה"ל. 

לטענת האב, כאשר נכנס הילד לבית התנפלה עליו החבורה, כפתה אותו באמצעות חבלים והחלה להתעלל בו. "הם בעטו בו בידיו וברגליו ונתנו לו סטירות", סיפר פאוזי. "הם איימו עליו שאם יספר למישהו הם ידקרו אותו בלב ויקברו אותו במקום שאף אחד לא ימצא אותו".

בעקבות התלונה אותרו ונחקרו שלושת הנערים שעל פי החשד היו מעורבים באירוע האלים. אחד מהם הורחק מהכפר. במשטרה חשדו תחילה כי מדובר בהתעללות ובדקו האם מדובר בתופעה, אך הבוקר התגלו ראיות חדשות המצביעות על אפשרות כי הסרטון למעשה מבוים.