האינטרפול חשף פדופיל תושב המרכז

צעיר ממרכז הארץ נעצר היום לאחר שהארגון הבינלאומי לשיטור פלילי העביר תלונה למשטרת ישראל על כך שממחשבו האישי הוא מפיץ חומרים פדופיליים באינטרנט. החשוד שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים, אך נאסר עליו להתקרב למחשבים או לאינטרנט

צעיר בן 24 מהמרכז נעצר בעקבות צו מעצר של האינטרפול בחשד להורדה ושיתוף של חומר פדופילי ברשת. במהלך חיפוש שנערך היום בביתו נתפסו מחשב ושני כוננים קשיחים חיצונים ועליהם 220 סרטי פדופיליה אותם הוריד מהאינטרנט בשנתיים האחרונות.

התלונה בחשד להחזקת חומר פדופילי נגד הצעיר ממרכז הארץ הגיעה מהאינטרפול למשטרה בסוף השנה שעברה. היום הוא נעצר על ידי מפלג ההונאה של מחוז תל אביב וציוד המחשבים שבביתו הוחרם. בין היתר כאמור בביתו נמצאו מאות קבצים המכילים חומרים פדופיליים קשים.

היום הובא החשוד לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו. החשוד טען בבית המשפט כי הוריד את החומרים הפדופיליים "מתוך סקרנות", אולם במשטרה אומרים כי מדובר בעבירות שבוצעו על פי החשד לאורך תקופה ארוכה.

בסיום הדיון שוחרר החשוד למעצר בית בתנאים מגבילים ל-10 ימים, כשבזמן זה נאסר עליו להתקרב למחשבים או לכל נקודת גישה לאינטרנט. בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על זהותו של החשוד וכל פרטיו.