אישה כבת 60 קרעה את דוח המשטרה - ונאזקה

תושבי רמת גן שעברו אתמול ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן ניסו להבין מה גרם לשוטר לאזוק את האישה בשנות ה-60 לחייה ששכבה על המדרכה. מאוחר יותר הבינו שמדובר באישה שסירבה לקבל דוח חנייה והתווכחה עם השוטר. המשטרה: היא קרעה את הדוח, התפרעה וקיללה את השוטר

דוח תנועה שניתן לאישה בשנות ה-60 לחייה הפך לתגרת רחוב: שוטר תנועה שעמד אתמול בצהריים ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן, הבחין ברכב שחונה בניגוד לכללי התנועה. הוא ניגש לנהגת הרכב ונתן לה דוח, אך היא סירבה לקבל את הדוח והחלה להתווכח עם השוטר.

לדברי עדי ראייה שהיו בזמן האירוע, האישה ניסתה להסביר לשוטר שבעלה - שישב באותו זמן לצדה במכונית - יצא בדיוק מבית החולים והוא במצב לא טוב. הוויכוח בינה לבין השוטר הידרדר לחילופי דברים קשים שבסופם השכיב השוטר את האישה על המדרכה ואזק אותה באזיקים.

"השוטר סירב למסור את פרטיו"

קובי צ'ינו נעים - שצילם את הסרטון שפורסם באתר פליקס - סיפר שכשהגיע למקום האירוע ראה את הגברת המבוהלת שוכבת על הרצפה, כשהשוטר רוכן מעליה בניסיון לאזוק אותה. "היא ביקשה ממנו שוב ושוב שיזדהה בפניה וייתן לה את פרטיו האישיים, אך הוא סירב", סיפר נעים לחדשות 2 באינטרנט. לבסוף הגיעו שוטרים נוספים שלקחו את האישה לתחנת המשטרה.

ממשטרת תל אביב נמסר בתגובה כי "למצער, כי הסרטון הינו חד צדדי ומראה רק את סופו של המקרה. השוטר רשם דו"ח לחשודה, ובתגובה חטפה זו מידי השוטר את פנקס הדוחות, קרעה את הדוח והחלה להתפרע ולגדף את השוטר".

"השוטר ביקש לעכבה, אך היא המשיכה להפר את הסדר ולסרב לדרישתו. בלית ברירה נעצרה החשודה, וזאת ע"פ חוק, והועברה לתחנת המשטרה. בהתחשב בגילה ובנסיבותיה האישיות של החשודה שוחררה זו בערבות ונמסר לה זימון לחקירה בגין תקיפת שוטרים והעלבת עובד ציבור. במידה ולחשודה תלונה בדבר חריגה מסמכות מצד השוטר באפשרותה לפנות למחלקה לחקירות שוטרים", לשון התגובה.