חשד: בת 70 גנבה אלפי מוצרי קוסמטיקה מסניף סופר-פארם בת"א

מוצרי קוסמטיקה, בשמים תכשיטים ותיקים - אלו הם רק חלק מאלפי המוצרים הגנובים שנמצאו בביתה של אישה בת 70 מרמת-גן. האישה נעצרה באחד מסניפי הסופר-פארם בתל-אביב בעקבות גניבה. הבוקר היא תובא להארכת מעצר

שוטרי תחנת תל אביב לא האמינו למראה עיניהם: בביתה של אישה בת 70 שנתפסה גונבת מאחד מסניפי הסופר פארם בתל אביב, נמצאו אלפי מוצרים, בהם מוצרי קוסמטיקה רבים, החשודים כגנובים. האישה נעצרה, ולמשטרה נדרשו שתי ניידות - כדי להעמיס את הסחורה הגנובה.

אתמול, הוזעקו שוטרים מתחנת לב תל אביב לאחד מסניפי הסופר פארם בעיר בעקבות דיווח של קצין הביטחון של סניף הסופר-פארם על גניבה. השוטרים עצרו לחקירה אישה בת 70, ובהסכמתה, ניגשו עמה לביתה ברמת גן.

בחיפוש בדירתה מצאו השוטרים אלפי מוצרים החשודים כגנובים בהם: מוצרי קוסמטיקה, בשמים, תכשיטים ומאות תיקי עור - שנאמדים בשווי של מאות אלפי שקלים. בחקירתה הודתה האישה בחלק מהחשדות המיוחסים לה. ביחס לחלק מהחפצים אמרה האישה כי רכשה אותם.

בסופו של דבר, השוטרים נאלצו להזעיק לדירה שתי ניידות משטרה מסחריות על מנת להעמיס את הרכוש היישר אל תחנת המשטרה. בעקבות מה שנראה כמקרה הקלפטומניה הגדול ביותר שנחשף באזור תל אביב היא נעצרה והובאה לדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בתל אביב.