אשקלון: נערים התפשטו בחוף הים ונעצרו על התערטלות בפומבי

אזרחים שצעדו השבוע בטיילת באשקלון לא דמיינו כי הם ייתקלו בשלושה נערים שרוקדים מולם כאשר הם עירומים לחלוטין. מערכת המצלמות שעיריית אשקלון הציבה ברחבי העיר סייעה למוקדן להזמין למקום משטרה, שעצרה את הנערים. מהמשטרה נמסר כי "זו עבירה על החוק ופגיעה ברגשות הציבור". כך זה נראה

האם גל החום הכבד העביר את נערי ארצנו על דעתם? שלושה תושבי אשקלון, מהם שני קטינים, החליטו להתערטל מול העוברים והשבים בטיילת שבעיר מבלי להתקרר. לרוע מזלם, נתפסו השלושה במצלמות אותן הציבה העירייה ברחבי העיר.

אחד המוקדנים הבוחנים את הנעשה בעיר דרך עדשת המצלמה הבחין בנערים בזמן שאלה חשפו את עצמם, הטרידו את האזרחים שחלפו על פניהם בטיילת ואף רקדו כשהם עירומים כביום היוולדם. המוקדן הזעיק למקום כוח פקחים שרשם דוח לבגיר מבין השלושה וכן ניידת משטרה.

אורי עטיה, המוקדן שהבחין בנערים, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי הם ממש הטרידו את התושבים שצעדו להנאתם. "היו שם גם אימהות עם ילדות, זה דבר שגובל בהטרדה מינית", אמר המוקדן. "חשתי כי יש כאן חשד לפלילים, אז הזעקתי את הפיקוח העירוני והמשטרה. הנערים ברחו והלכו להתלבש, אך הכל היה מוקלט וכך הצלחתי לכוון את השוטרים שלכדו אותם".

ממשטרת מרחב לכיש, המופקדת על חקירת האירוע, נמסר: "התערטלות בפומבי היא עבירה על החוק ופגיעה ברגשות הציבור, קיימות סנקציות כנגד אלה שבוחרים להתנהג בצורה כזו".

במוקד "הרואה" של חברת ברק 555 עוקבים במשך 24 שעות ביממה אחר הנעשה באשקלון. המוקדנים מונחים לסרוק ולדווח על כל אירוע חשוד.