הדוגמנית שנעצרה מדברת: "אני עבריינית עם אזיקים?"

היא רגילה להיפגש עם צלמים על המסלול במסגרת עבודתה כדוגמנית, אבל אתמול היא נפגשה איתם בבית המשפט, כשהפכה לרגע לחשודה בהחזקת נשק ומטעני חבלה. בית המשפט החליט לשחרר אותה ממעצר, והיום היא מדברת בראיון בלעדי לחדשות 2, ומספרת על לילה מאחורי הסורגים. צפו בראיון

"אני עבריינית עם אזיקים בידיים וברגליים, על מה ולמה? לא עשיתי שום דבר" - כך אומרת היום הדוגמנית בת ה-19 מהצפון, שמוכרת בעיקר בזכות המראה החיצוני שלה. כבר בגיל 16 היא החלה לדגמן בפני צלמים, גם על המסלול. אתמול היא הצטלמה שוב, אך הפעם - באולם המעצרים בבית המשפט.

"הרגשתי נורא, נורא. אין להם על מה לעצור אותי, זה לא יכול להיות שעצרו אותי", היא אומרת. הפרשה החלה יום קודם. היא ביקרה בדירתו של החבר שלה, ניר קראוס, המוכר למשטרה, אז הגיעו לשם גם הבלשים והחלו בחיפוש אחר סמים.

"עבר עליי לילה נורא"

"בסך הכל הייתי שם כשעשו חיפוש", היא משחזרת. "מצאו משהו מחוץ לבית. אין לי מושג אפילו מה מצאו, ראיתי רק את הנשק".

אבל מעבר לנשק ולתחמושת שנתפסו בבית, מצאו השוטרים גם מטען חבלה שהוסתר בין בלוני הגז. קראוס נעצר במקום. יחד איתו נתפס חשוד נוסף, וגם חברתו הדוגמנית הפכה לחשודה בהחזקת נשק, ומטעני חבלה. "הלילה עבר נורא. לא ישנתי. אני לא רגילה לדברים כאלה. זה לישון בלי המיטה שלי. זה כואב לדבר על זה בכלל".

"אי אפשר לעצור אותה כדי להלך אימים על החבר שלה, כדי שהוא יילחץ ויגיד משהו, זו לא הדרך", אמרו היום סניגוריה, עורכי הדין יהלי שפרלינג ודורון נוי. "השופטת בהחלטה אמיצה ומיידית הורתה על השחרור שלה, תוך מתיחת ביקורת על המשטרה".

אז עכשיו היא חופשיה ומנסה לחזור לשגרה. את התמונות האלו היא תעדיף לשכוח, ולהעדיף תמונות אחרות לגמרי.

 המטען נמצא סמוך לבלוני הגז

המטען התגלה בעת סריקות שערכו בלשים בבניין מגורים בן שלוש קומות, בו מתגוררים שני חשודים בהחזקת סמים. הם סרקו בתוך הבית ומסביב לו וחיפשו סמים, אלא שלחרדתם, מצאו הבלשים מטען חבלה מאולתר, שמישהו ניסה להחביא מאחורי בלוני הגז שבקומת הקרקע. בנוסף נמצאו גם אקדח, כדורים ותחמושת.

את הדוגמנית ובן זוגה מייצג עו"ד יהלי שפרלינג. במשטרה מעריכים כי השלושה הרכיבו את המטען המאולתר במטרה לעשות בו שימוש באירוע פלילי. על פי החשד, הם הסתירו אותו מחוץ לבית, על מנת שלא יקשרו אותם להרכבתו.

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?