בן 15 חשוד במעשים מגונים בבנות 9-12

נער בן 15 תושב ראש העין חשוד בביצוע שורה של מעשים מגונים בקטינות בגילאי 9-12, תושבות העיר. על פי החשד, נהג הקטין להראות לקטינות סרטונים פורנוגרפיים במכשיר הטלפון הנייד ואף לגעת בהן במקומות מוצנעים. בחקירתו הודה הקטין במיוחס לו ואמר כי מדובר במעשה טפשות

הקטין ביצע מעשים מגונים בקטינות אחרות. אילוסטרציה (AP)

נער בן 15 מראש העין נעצר אמש בחשד שביצע מעשים מגונים בקטינות בגילאי 9 עד 12. על פי החשד, היה נוהג הנער להראות לקטינות סרטים פורנוגרפים במכשיר הטלפון הנייד ואף נוגע בהן באיבריהן המוצנעים.

אתמול העבירו גורמי הרווחה בראש העין דיווח לתחנת המשטרה המקומית על ילדה בת 9 שהתלוננה בפני מורתה בבית הספר על כך שהנער ביצע בה מעשים מגונים במועדון קהילתי במספר הזדמנויות שונות. בעקבות התלונה תושאלה הילדה על ידי חוקרת ילדים שאימתה את הדיוווח.

במהלך חקירתה של הילדה התברר קיימות שתי קטינות נוספות, בגילאי 11 ו-12, שנפגעו אף הן ממעשיו של הנער. הקטינות הנוספות אישרו את הדבר בתשאול בפני חוקרת ילדים. הנער עצמו הודה במיוחס לו בחקירתו במשטרה. בתחילה האריך בית המשפט את מעצרו עד יום חמישי הקרוב, אך לאחר שסניגורו עירער על ההחלטה החליטה השופטת נוגה אוהד מבית המשפט המחוזי בפתח תקווה לשחררו למעצר בית.

"הנער הודה במעשים ואמר שמדובר במעשה טיפשות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט עו"ד פקד שי גז ממשטרת ראש העין. "היום בדיעבד הוא מבין שעשה טעות", הוסיף גז. לאחר הארכת מעצרו התקבל במשטרה דיווח נוסף מצד גורמי הרווחה בעיר על שתי קטינות נוספות שהעלו טענות דומות באשר למעשיו של הנער. כעת עומד מספר הקטינות שנפגעו, כך על פי החשד, ממעשיו של הקטין על חמש.

בן 13 ביצע מעשים מגונים ב-15 קטינים אחרים

בחודש דצמבר האחרון נעצר נער בן 14 מעפולה בחשד שהטריד מינית קטין אחר, תושב האזור. לפי החשד ביצע הנער בקטין מעשים מגונים ואף מעשי סדום במספר מקרים.

חודשיים לפני כן נעצר קטין בן 13 וחצי, תושב בית שאן, בחשד שביצע מעשים מגונים ומעשי סדום בקטינים בגילאי 3 עד 14. מחקירת המשטרה עלה כי מדובר היה בלפחות 15 ילדים, ביניהם גם בנים וגם בנות. לפי החשד ביצע הקטין את המעשים במקומות מסתור.