צפו: נהג משתולל בכביש עם מוט ברזל

האלימות בכבישי ישראל מזווית שלא הכרתם: מתנדב של המשטרה בצפון תיעד נהג משתולל תוך כדי נסיעה. בתגובה, יצא הנהג מהרכב וניסה לתקוף אותו באמצעות מוט ברזל. המתנדב הצליח להבריח אותו רק לאחר ששלף את אקדחו, והכל מתועד במצלמת הטלפון הנייד. כך זה נראה

התמונות האלה, שצולמו בכביש כברי - אחיהוד בצפון, חושפות עוד מקרה של אלימות בכבישי ישראל. אמיר שחאדה, צעיר בן 20 מכפר יאסיף, תועד במצלמת הטלפון הנייד של מתנדב המשטרה רמי רוסו, כשהוא נוהג בפראות באחד הכבישים המרכזיים בצפון הארץ.

שחאדה תועד פעמיים במצלמת הטלפון הנייד של רוסו כשהוא מתעלם מקו לבן, ונוהג בפראות תוך כדי סיכון חייו וחיי הנהגים האחרים בכביש. כשהשניים הגיעו לרמזור, צילם רוסו את הנהג העבריין. "במסגרת ההתנדבות שלי הגעתי למסקנה שישנה הקבלה בין אנשים שנוהגים בפראות על הכביש לבין עבריינים מתחומים אחרים", סיפר רוסו, וידע על מה הוא מדבר.

בהזדמנות הראשונה, עצר שחאדה את כלי רכבו באמצע הכביש ויצא לעברו של רוסו בניסיון לגנוב את המצלמה שבידו. בהמשך חזר לרכבו והוציא משם לום ברזל, כדי להראות לרוסו "מי הבוס על הכביש". אלא שלמזלו הרב של רוסו, הוא שלף את האקדח שברשותו ושינה את מאזן הכוחות.

"דמיין לעצמך, בן אדם עם מוט ברזל ששוקל 3 קילו נוחת עליך, אם לא היה לי את הנשק עליי באותו זמן, אני לא יודע באיזה מצב הייתי גומר את הסיפור, הייתי יכול להיות היום אריק קרפ השני", סיפר רוסו, שזכה לשבחים ממפקד המחוז הצפוני של המשטרה.

לגבי הנהג המשתולל שחאדה, למקרה ששאלתם, הוא שינה בינתיים את הכתובת שלו מכפר יאסיף - לבית המעצר קישון.