עצורה בפרשת מטען החבלה בעפולה: דוגמנית בת 19

דוגמנית בת 19.5 היא אחת העצורות בפרשת מטען החבלה שנמצא ליד בלוני גז היום בעפולה. שוטרים ממשטרת עפולה שערכו פשיטה לאיתור סמים בדירת מגורים בעיר, מצאו מטען צינור מאולתר. בין העצורים גם בן זוגה ניר קראוס, עבריין מוכר בעיר

צלם דוגמניות. אילוסטרציה (אתר Bin)

דוגמנית נעצרה בחשד למעורבות במציאתו של מטען צינור מאולתר סמוך לבלוני גז בשכונת גבעת המורה בעפולה. היא בת 19.5 ונעצרה ביחד עם שני חשודים נוספים, גבר בן 28 וצעיר נוסף - בן זוגה ניר קראוס, בן 27, עבריין מוכר למשטרה.

הבלשים ערכו בשעות הצהריים פשיטה על בניין מגורים בן שלוש קומות, בו מתגוררים שני חשודים בהחזקת סמים. הם סרקו בתוך הבית ומסביב לו וחיפשו סמים, אלא שלחרדתם, מצאו הבלשים מטען חבלה מאולתר, שמישהו ניסה להחביא מאחורי בלוני הגז שבקומת הקרקע. בנוסף נמצאו גם אקדח, כדורים ותחמוש

את הדוגמנית ובן זוגה מייצג עו"ד יהלי שפרלינג. במשטרה מעריכים כי השלושה הרכיבו את המטען המאולתר במטרה לעשות בו שימוש באירוע פלילי. על פי החשד, הם הסתירו אותו מחוץ לבית, על מנת שלא יקשרו אותם להרכבתו. השלושה יובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם.

שמה של הדוגמנית נקשר בעבר בסוכנות הדוגמנות "אגו מודלס". אלי גולדמן, מנהל הסוכנות אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "לפני שנתיים הפקנו לה קליפ, היא לא ממש הייתה חתומה אצלנו. אנחנו לא מתעסקים במטעני חבלה ומאחלים לה בהצלחה".

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?