חשד: "צילמו" אישה בוגדת - וסחטו אותה

אישה בת 30 התלוננה כי שני תושבי הצפון איימו לפרסם תמונות שלה במצב אינטימי עם בן זוגה ולהרוס את נישואיה, אם לא תשלם להם 15 אלף שקלים. לאחר מארב נתפסו החשודים, ואז התברר כי הם כלל לא צילמו את השניים בפעולה

הבגידה לא משתלמת. אילוסטרציה (רויטרס)

בית משפט השלום בחיפה האריך היום ב-24 שעות את מעצרם של שני תושבי הצפון החשודים כי סחטו באיומים צעירה נשואה, לאחר שתפסו אותה "על חם" במצב אינטימי עם גבר אחר לפני כשבוע.

בליל שני שעבר בילתה האישה בת ה-30 עם בן זוגה בפארק ביערות הכרמל והסתודדה עמו במכונית פרטית. לפתע קפצו לתוך הרכב שני החשודים, תושב כפר יאסיף בן 32 ותושב חיפה בן 30, וטענו כי צילמו את השניים.

הגבר, תושב חיפה בשנות ה-20 לחייו, נמלט מהמקום ואילו האישה שחששה כי מדובר בבלשים פרטיים ששכר בעלה הודתה בפניהם שהיא מקיימת רומן וביקשה לגנוז את התמונות. השניים, שכלל לא תיעדו את ההתגפפות, דרשו ממנה 15 אלף שקלים עבור ה"צילומים" ואיימו לפרסם אותם.

כאשר שבה המתלוננת לביתה היא סיפרה בבושת פנים לבעלה על האירוע ובני הזוג הגישו תלונה במשטרה. האישה, בהנחיית הבלשים, נפגשה עם החשודים בזמן שהמשטרה ערכה מארב. כאשר מסרה לאחד הסוחטים את המעטפה עצרו השוטרים את החשוד ובהמשך נתפס גם חברו.