המציאה אונס - וסחטה נהגי מוניות

בתקופה האחרונה התקבלו מספר רב של תלונות במשטרה אודות צעירה מהצפון, הנוהגת לעלות למוניות ולאיים על הנהגים כי אם לא ימסרו לה כסף - תאשים אותם באונס ובתקיפה מינית. רבים מהנהגים שילמו לצעירה כדי שלא להסתבך. אתמול עצרה המשטרה את הצעירה והעבירה אותה לחקירה, בה ייבדק אם באמת פעלה כנוכלת שיטתית לאורך שנים

נהגי המוניות נפלו קורבן לסחיטה. ארכיון (חדשות 2)

מוציאה שם רע לנשים: צעירה בת 27 המתגוררת באזור עפולה נעצרה אתמול על ידי המשטרה, לאחר שעל פי החשד נהגה באופן שיטתי לסחוט נהגי מוניות שונים בסביבה.

על פי החשד המתגבש במשטרה, נהגה הצעירה לעלות על מוניות באזור מגוריה. לאחר שהנהג החל בנסיעתו, נהגה הצעירה לאיים על הנהג כי במידה ולא ימסור לה את הכסף שברשותו -  היא תתלונן כי הותקפה מינית על ידו.

בתום חקירת המשטרה נעצרה החשודה ונלקחה לחקירה. הבוקר היא תובא לדיון הארכת מעצר בבית משפט השלום בנצרת.

סנ"צ יוסי שרביט, מפקד משטרת עפולה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי החקירה נגד הצעירה נפתחה לאחר שנהג מונית הגיע למשטרה והגיש תלונה על כך שצעירה איימה עליו כי תאשים אותו באונס וכך סחטה אותו. לדברי מפקד התחנה, במהלך השבועיים האחרונים הוגשו שתי תלונות זהות, וככל הנראה מדובר באותה חשודה שעמדה מאחוריהן.

לטענת המשטרה, לא מדובר בסכומי כסף גדולים שנלקחו מנהגי המונית, אולם כעת מתבצעת חקירה בכדי לבדוק אם היו מקרים דומים נוספים ואם אכן מדובר בנוכלת שיטתית שפעלה כך לאורך שנים.

בדתה אונס בעקבות מריבה

לפני כחצי שנה נחשף מקרה נוסף וחמור, בו העלילה צעירה בת 19 כי נאנסה על ידי גבר שהכירה באינטרנט, וזאת לאחר שפרצה בין השניים מריבה. בעקבות תלונתה של הצעירה הובא תושב המרכז,  בן 32 לבית משפט השלום כשהוא נראה המום למדי. רק מאוחר יותר התחוור כי הצעירה בדתה את כל הסיפור מליבה.

בשיחה מיוחדת לחדשות 2 באינטרנט, נראה שהנערה כלל לא הבינה את גודל הסערה אותה יצרה. "אני מתוודה על חלק מהדברים שפורסמו", אמרה הנערה. "זה לא נכון שהוא כלא אותי, אבל הוא ניצל את זה שבאתי אליו". לטענת הנערה, הגבר סיפר לה כי היה נוהג להכות בנות אחרות איתן הוא נפגש. מסיבה זו, טוענת הנערה, היא "הרגישה שלמה" ללכת עם התלונה עד הסוף.

 רוצים לקבל מחדשות 2 עדכונים לפייסבוק?