הציע שוחד לשוטר תמורת ביטול דוח תנועה - ונעצר

שוטר תנועה שעצר רכב שנהג ב-56 קמ"ש מעבר למהירות המותרת, הופתע כאשר נהג המכונית הציע לו שוחד. בזמן שהודיע לנהג כי הוא עצור, אמר ברוסית חברו שישב לידו: "בוא נאמר שהשוטר ביקש שוחד ולא שהצעת לו". השוטר, שמבין רוסית, עצר את השניים להמשך חקירה. כעת הם צפויים לקבל עונש כפול

הנהג ניסה לשחד כדי להתחמק מעונש ובסוף חטף על הראש פעמיים (חדשות 2)

לשני צעירים שנתפסו כשהם נוסעים במהירות מופרזת היתה דרך מקורית במיוחד לנסות ולבטל את דוח התנועה - להציע שוחד לשוטר. השניים, תושבי אשדוד, בשנות ה-20 לחייהם,  נעצרו הערב לאחר שהציעו שוחד לשוטר תנועה.

שוטר התנועה עצר את הרכב בו נסעו השניים, לאחר שהנהג נסע במהירות של 106 קמ"ש בקטע כביש בו מותרת נסיעה במהירות 50 קמ"ש בלבד. מאחר שנסיעה במהירות כה גבוהה מעל למותר אינה מסתיימת רק בקנס, אלא אף בזימון לדיון בבית המשפט לתעבורה, ניסה הנהג להתחמק מהעונש.

לאחר שפנה הנהג אל השוטר והציע לו שוחד כספי, הודיע לו השוטר כי הוא עצור. אז פנה אל הנהג חברו שישב לידו ואמר לו ברוסית: "בוא נאמר שהשוטר ביקש שוחד ולא שהצעת לו". לרוע מזלם של השניים, ידע השוטר שעצר אותם את השפה הרוסית ולכן הבין את הדברים. הוא הודיע להם באופן מיידי כי הם עצורים.

"שוחד - עבירה חמורה מאוד"

השניים הועברו לטיפול חוקרי מרחב לכיש ורישיונו של הנהג נשלל במקום ל-30 יום. בנוסף, צפויים הנהג וחברו להיות מוזמנים באופן מיידי למשפט הן בגין המהירות הגבוהה והן בגין הצעת השוחד, שהינה עבירה פלילית.

"הצעת שוחד הינה עבירה חמורה מאוד ואנו נפעל במלוא חומרת הדין נגד הנהג וחברו ששותף לעבירה", אמר לחדשות 2 באינטרנט רב פקד יגאל הבשור, דובר אגף התנועה.