נהג מרצדס נתפס "טס" ב-201 קמ"ש

- תושב הגליל נתפס אחר הצהריים כשהוא נוהג בכביש הסרגל במהירות 201 קמ"ש – 111 קמ"ש מעל המהירות המותרת בכביש, 90 קמ"ש בלבד. הסיבה: "לא הרגשתי - הרכב חדש"

בפעם השנייה תוך שבועיים: מרצדס ביותר מ-200 קמ"ש (AP)

כביש הסרגל הוא כביש ישר ונוח, אבל שוטרי משטרת התנועה לא ציפו לתפוס שם "טייס" - תושב הגליל נתפס אחר הצהריים כשהוא נוהג במהירות 201 קמ"ש – 111 קמ"ש מעל המהירות המותרת בכביש, 90 קמ"ש בלבד.

השוטרים שללו את רישיון הנהיגה של הנהג במקום, לא לפני ששאלו אותו לפשר מהירות הנסיעה החריגה. הנהג לא ניסה להתווכח יותר מדי והשיב כי ייתכן שנסע מהר, אך לא הרגיש בכך כיוון שזו מרצדס חדשה.

ההסבר כמובן לא שכנע את השוטרים שכאמור שללו את רישיונו. בבדיקה שערכו התברר כי עומדות לחובתו 23 הרשעות תעבורה קודמות, מהן חמש עבירות מהירות.

לפני שבועיים: מרצדס במהירות 206 קמ"ש

לפני שבועיים נהג מרצדס אחר ניסה לשבור שיא ישראלי בטיסה על הכביש - זה ההסבר ההגיוני היחיד למדוע נתפס גבר בן 42 נוהג במהירות 206 קמ"ש, 116 קמ"ש מעל המהירות המותרת במקום.

בסביבות השעה 20:30 נעצר תושב נצרת כשהוא נוהג ברכב המרצדס שברשותו בכביש 65 בין צומת מגידו לעפולה, כשהוא נוהג במהירות אותה הגדירו השוטרים "מטורפת". הנהג נעצר על ידי הניידת שסימנה לו לרדת לצדי הכביש. בדיקה ראשונית העלתה כי לנהג 15 הרשעות תעבורה קודמות, מתוכן חמש על מהירות.

תחילה אמר לשוטרים כי לא נסע במהירות הזאת, אך לאחר שהראו לו את המהירות שנראתה באקדח הלייזר אמר להם: "מרצדס לא יכולה להגיע למהירות כזאת".

רפ"ק ג'יהאד סעב, סגן מפקד משטרת תנועה ארצית צפון, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הנהג נתפס בנסיעה במהירות מטורפת. זה מטורף לגמרי, זה אשכרה למות". רשיונו נפסל במקום על ידי קצין משטרה ל-30 יום ומחרתיים הוא יובא לשיפוט מהיר בבית המשפט לתעבורה בנצרת, שם ייאלץ להסביר לשופט מדוע מיהר כל כך.