חשד: אב אנס את בתו העיוורת

אב תושב אשקלון נעצר בחשד שביצע מספר עבירות מין בבתו בת ה-16, שסובלת מפיגור שכלי ומעיוורון. מעצרו של האב הוארך עד ליום שני אך הוא ממשיך להכחיש את החשדות נגדו. "הוא אב מסור שמטפל בבתו כבר במשך שנים", סיפרה עורכת דינו

משטרת אשקלון עצרה אתמול תושב אשקלון, אב לנערה בת 16, בחשד שביצע שורה של מעשי אונס ומעשי סדום בבתו, שהיא עיוורת ולוקה בפיגור שכלי קל. האב נחקר ואתמול האריך שופט בבית משפט השלום באשקלון את מעצרו עד ליום שני הקרוב. בתו, אמורה להיחקר בימים הקרובים על ידי חוקר מיוחד בשל מצבה.

מהמשטרה נמסר כי הם ימשיכו לחקור את השניים ברגישות הראויה, זאת עקב החשדות הכבדים נגד האב ובעקבות המוגבלויות מהן סובלת בתו.

עורכת דינו של האב החשוד, לימור רוט חזן, אמרה כי האב ממשיך להכחיש את החשדות נגדו. "מרשי הוא אב מסור, ומטפל בבתו לאורך השנים ועוזר לה להתמודד עם העיוורון והפיגור, אין לי כל ספק שהחשדות נגדו יופרכו, וכבר בשני הקרוב הוא ישוחרר לחופשי".

קשר צעירה לוקה בנפשה לעץ - ואנס אותה

אתרי ההיכרויות הפכו לכלי העיקרי בשוק הפנויים-פנויות בשנים האחרונות, אך יש מי שמנצלים את הכלי הזה לרעה. משטרת ירושלים עצרה היום גבר תושב המרכז, החשוד באונס אכזרי של צעירה הלוקה בנפשה שהכיר באינטרנט.

הבחורה בת ה-27, שמאושפזת במוסד פסיכיאטרי באזור ירושלים, שוחחה עם הגבר וקבעה להיפגש עמו. מחקירת המשטרה עולה שהשיחות היו בעלות אופי מיני ודובר בהן על מפגש לצורך קיום יחסי מין חלקיים. אולם על פי החשד הגבר בשנות ה-40 לחייו, אסף אותה במכוניתו מהמוסד שבו היא מאושפזת, ומשם השניים נסעו ליער ירושלים - שם קשר אותה לעץ באמצעות חבל ואנס אותה באכזריות.

החשוד אותר לאחר חקירה ועל פי בקשת המשטרה נערך היום מסדר זיהוי שבו הוא זוהה על ידי הקורבן. פרקליטו של החשוד עו"ד ניר דוד מציין כי מדובר בהודעה כוזבת. "לא היה ולא נברא", אמר לחדשות 2 באינטרנט. לדבריו, לא ידוע לו על מסדר זיהוי שנערך למרשו, והוא אף אינו יודע האם היה ביניהם קשר כלשהו מלכתחילה.