בן 60 חשוד שביצע מעשים מגונים בבת 5 - בשיחים

אמה של הילדה הגיעה למשטרת גבעתיים והגישה תלונה על כך שהחשוד ביצע את המעשים בזמן שהיא שוחחה בטלפון הציבורי. לאחר המעשה הילדה התלוננה והצביעה על החשוד - שנעצר

גבר בן 60 מגבעתיים חשוד שביצע מעשים מגונים בילדה בת 5. אמה של הילדה הגיעה למשטרת גבעתיים והגישה תלונה על כך שהחשוד ביצע את המעשים בזמן שהיא שוחחה בטלפון הציבורי.

לפי החשד, הגבר גרר את הילדה אל השיחים בזמן שיחתה של האם ונגע במקומות אינטימיים בגופה. לאחר המעשה ניגשה הילדה אל אמה והצביעה על החשוד בזמן שנראה יוצא מבניין מגורים עם מספר אנשים נוספים.

לאחר חקירת המקרה נעצר אתמול החשוד על ידי בלשי תחנת גבעתיים והוא הובא הבוקר להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

כך עוקב השב"ס אחרי פדופילים

בחודשים האחרונים נחשפו מקרי פדופיליה רבים: פעילותם של האחים קורידו בחיפה, האחים סודמי החשודים ברצח הילד לאון קלנטרוב ז"ל ביישוב בני עי"ש, אבינועם ברוורמן הנאשם שפיתה ילדות בצ'טים וברשתות חברתיות ועוד שורה ארוכה של מקרים מזעזעים. שירות בתי הסוהר החליט לנסות ולצמצם את נגע הפדופיליה - במיוחד בקרב עברייני מין ששוחררו מבתי הכלא.

השב"ס הקים את יחידת "צור", בפיקודה של גונדר משנה רונית זר, האחראית על מעקב וביצוע תצפיות אחרי פעילותם של עברייני מין שסיימו לרצות את עונשם. "אנחנו עוקבים אחרי 460 עבריינים", סיפרה מפקדת היחידה בראיון בתכניתנו "שש" עם עודד בן עמי. גנ"מ זר סיפרה כי הפיקוח מתבצע אחרי עבריינים המועדים לחזור ולבצע עבירות מין לאחר שחרורם בסבירות גבוהה.