הוצת ביתם של האחים סודמי בבני עי"ש

ביתם של האחים המואשמים בפדופיליה וברצח לאון קלנטרוב בן ה-7 לפני כחודש וחצי הוצת הלילה על ידי אלמונים, בפעם השנייה. הבית נותר ריק מאדם בתקופה האחרונה, לאחר שהמשפחה עזבה אותו בעקבות הפרשה. המשטרה חוקרת

מי רצה לנקום באחים סודמי? ביתם של האחים המואשמים בפדופיליה וברצח לאון קלנטרוב בן השבע לפני כחודש וחצי הוצת הלילה על ידי אלמונים. לא היו נפגעים באירוע, משום שהבית עומד כעת ריק מאדם. זהו ניסיון ההצתה השני של הבית, אותו ניסו להצית גם לפני חמישה שבועות.

משפחת סודמי עזבה את הבית בבני עי"ש, עם התפוצצות הפרשה המחרידה, במסגרתה מואשמים האחים סודמי בפדופיליה וברצח של שכנם לשכונה לאון קלנטרוב בן השבע. נגד השניים הוגשו כתבי אישום חמורים בשבוע שעבר, לפיהם ביצעו בקלנטרוב ז"ל מעשים מגונים - שאחד מהם הסתיים במותו של לאון הקטן.

פיח על הקירות, ממתינים לחוות דעת

על פי כתב האישום, בתאריך ה-31 בדצמבר 2009 פגשו האחים את קלנטרוב ז"ל, והציעו לו לבוא לביתם. כשהגיעו למקום אימם של החשודים ישנה שנת צהריים בחדרה. האחים הכניסו את קלנטרוב לחדר השינה שלהם, שם על פי האישום תקפו אותו, ביצעו בו מעשים מגונים והגיעו לפורקן מיני. השניים מואשמים כי לאחר מכן חסמו את פיו ונחיריו וחנקו אותו למוות.

הלילה, כאמור, הוצת בית המשפחה. מזרן שנותר בבית לאחר העזיבה הוצת - וגרם לשריפה שגרמה ללא מעט נזק. "הבית היה ריק מחפצים, ויש פיח על הקירות", אמרה היום לחדשות 2 באינטרנט דוברת מרחב לכיש במשטרה, מיטל גרף. "בשלב זה אין עדיין חוות דעת של חוקר שריפות, ומשטרת קריית מלאכי פתחה בחקירה".

רצח הילד לאון קלנטרוב - סיקור מיוחד:

המשטרה: האחים סודמי ביצעו את הרצח יחד

אביו של הילד שנרצח: "אמרנו לילד לא ללכת אליהם בשום אופן"

דוח הנתיחה של בן ה-7 מגלה: לאון לא נאנס לפני שנחנק למוות

האם ביה"ס ידע על מעשי "האחים הפדופילים" ולא דיווח?

מנהלת ביה"ס מכחישה: לא היו תלונות נגד "האחים הפדופילים"