חשד: אם ל-7 צרכה סמים עם בנה הקטין

שוטרי מחלק הנוער של משטרת ראש העין עצרו אתמול תשעה קטינים בגילאי 16-17 מהישוב אלעד, שבבתיהם נמצא חומר החשד כסם מסג חשיש. אצל חלק מהחשודים נתפסה גם תחמושת מסוגים שונים. השוטרים נדהמו לגלות כי אחד הנערים השתמש בסמים עם אמו בת ה-40. האישה, אם ל-7 נעצרה לחקירה

חשד: האם עשנה חשיש עם בנה הקטין (חדשות 2)

מחלק הנוער של משטרת ראש העין עצר אתמול אישה חרדית מאלעד, בת 40 ואם לשבעה ילדים, בחשד שעשנה סמים עם בנה, קטין בן 16. מחקירת המשטרה עולה כי שאר הילדים אינם מעורבים בפרשה. האירוע התגלה כחלק מחקירה נרחבת לאיתור משתמשים בסמים ביישוב. בחקירתה, הודתה האם כי עשנה סמים עם בנה.

תשעה נערים חרדים בגילאי 16-17 מהיישוב אלעד ושלושה בגירים, בהם האם,  נעצרו הלילה לאחר שבביתם נמצא חומר החשוד כסם מסוג חשיש, ותחמושת רבה מסוגים שונים. הקטינים שוחררו מהמעצר בתנאים מגבילים. שלושת הבגירים, בהם אמו של אחד הקטינים, יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בפתח תקווה.

המשטרה: החשודים הודו בשימוש בסמים

החשודים הודו בשימוש בחשיש. ארכיון (חדשות 2)
הפרשה נחשפה בעקבות מידע מודיעיני. אתמול ערכה יחידת הנוער במשטרת ראש העין חיפוש אחר סמים ביישוב אלעד. "כולם הודו בשימוש בסמים. הם אמרו שהם מדי פעם מעשנים חשיש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פקד ירון גיצנבורג, קצין המודיעין של משטרת ראש העין. בחקירתו של אחד הנערים קשר עצמו הקטין אף לגניבת מספר אופנועים ביישוב במהלך החודשים האחרונים.

כחלק מהתפתחות החקירה, עצרו השוטרים גם את אמו של אחד הקטינים, תושבת אלעד בת 40, לאחר שעלה כי היא השתמשה בסם יחד עם בנה. בחקירתה סיפרה האם כי מי שסיפק לקטינים ולה את הסמים היה תושב היישוב, בן 33, אשר הודה במעשים בחקירתו. כמו כן, עלה בחקירתו של תושב היישוב כי הסמים סופקו לו על ידי תושב כפר קאסם והוא מכר אותם לקטינים.

באשר לאמצעי התחמושת, שמורכבת בעיקר מכדורי אקדח ורובה מכל מיני סוגים, טוענים הקטינים כי מצאו אותם זרוקים באזור - והחליטו לשמור אותם למזכרת. במשטרה בודקים כעת את הטענות ולא שוללים אפשרות כי התחמושת שימשה לצרכים אחרים.