חשד: תושב פ"ת ביצע מעשים מגונים בקטינות

משטרת פתח תקווה עצרה את תושב העיר, בן 30, החשוד במעקב וביצוע מעשים מגונים בקטינות. החשוד, עבריין מין מוכר הנמצא בפיקוח שירותי הרווחה, נעצר לאחר שנכנס אחרי הקטינות לחדר המדרגות, שם המתין לו מארב משטרתי. הבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בשישה ימים

החשד: ביצע מעשים מגונים בקטינות (AP)

גבר בן 30, תושב פתח תקווה, נעצר אתמול בערב בחשד למעשים מגונים בקטינות ובכך שעקב אחרי שתי ילדות בנות 10 שהלכו ברחוב בעיר. בהמשך היום תבקש המשטרה מבית משפט השלום בפתח תקווה להאריך את מעצרו בשישה ימים.

החשוד, עבריין מין מוכר שהיה בפיקוח של שירותי הרווחה, נעצר בעקבות פעילות של יחידת הפקחים על עברייני מין בשירות בתי הסוהר. ממידע מוקדם שהגיע לפקחי היחידה, עלה כי החשוד נצפה מספר פעמים סמוך לגני ילדים ובתי ספר כאשר הוא מציץ פנימה. הוא חשוד בנוסף כי אף ביצע מעשים מגונים בקטינות נוספות.

"החשוד נשפט בעבר והורשע בעבירות של הטרדות מיניות של קטינות ולכן היה תחת מעקב", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רב פקד אלי סופר, ראש משרד החקירות והמודיעין במשטרת פתח תקווה

אתמול בערב עקב החשוד אחר שתי הילדות שיצאו מבית הספר לכיוון ביתן ונכנס אחריהן לחדר המדרגות. לאחר שהבחינו בו פקחי המשטרה שארבו לו במקום הם עצרו אותו מיידית. "ברגע שהוא הגיע איתן למדרגות - שם בוצע המעצר", אמר רפ"ק סופר. בחקירתו הכחיש החשוד את המיוחס לו.