ה"עונש" על דיבור עם נערה - דקירה

בן 15 תושב אשדוד רצה להכיר בחורה במועדון בעיר, כשצעיר אחר ניגש עליו ואיים עליו שלא יעז להתחיל איתה, ואף המשיך לאיים עליו במשך שבועיים באיי.סי.קיו. הנער המאויים ביקש מאחיו הגדול לסייע לו, וכשקבעו להיפגש עם המאיים - הוא דקר את האח הגדול. כתב אישום נגדו הוגש בהליך מזורז

התחיל עם נערה - ואחיו נדקר (חדשות 2)

האלימות בין בני נוער ממשיכה להשתולל: נער בן 15 תושב אשדוד רצה להכיר בחורה במועדון בעיר. כשצעיר אחר ניגש עליו ואיים עליו שלא יעז להתחיל איתה כיוון שהיא חברתו לשעבר של בן דודו - הצעיר עזב את המקום. הצעיר המאיים לא הסתפק בכך והמשיך לרדוף אותו גם באמצעות תוכנת המסרים איי.סי.קיו ואיים כי אם ימשיך את הקשר עם אותה קטינה - יורע לו.

האיומים נמשכו לא פחות משבועיים, עד שהצעיר המאוים פנה לאחיו הגדול וסיפר לו את הסיפור. הצעיר ביקש מאחיו לסייע לו להרחיק את המאיים ממנו. ביום ראשון השלושה נפגשו כדי להסדיר את המחלוקת ביניהם, אך במהלך חילופי הדברים התפתח ויכוח שמהלכו הצעיר המאיים דקר את האח הגדול. האח נפצע בידו ובגבו והדוקר עזב את המקום.

בפעילות יחידת הנוער במשטרת אשדוד בפיקודם של פקד ראובן ויזמן והחוקר רס"ר יוחאי כהן אותר החשוד במעשה, קטין בגיל 15 תושב העיר שהודה במיוחס לו ונעצר. נגד הקטין הוגש כתב אישום בהליך מזורז בגין החזקת סכין למטרה לא כשרה ופציעה.