ראשל"צ: הגבר שדקר את בת זוגו ופצע אותה קשה - התאבד

ריב בין אוהבים הסתיים בדקירה והתאבדות: אישה כבת 40 נפצעה מדקירות במחסנים של אולם אירועים בראשון לציון. האישה פונתה במצב קשה לבית החולים אסף הרופא, בן זוגה החשוד בדקירה נמלט מהמקום ונמצא תלוי מאוחר יותר. ככל הנראה הוא החליט לשים קץ לחייו

אישה נדקרה ע"י בן זוגה. ארכיון (חדשות 2)

אישה כבת 40 נדקרה בצהריים במחסן בתוך אולם האירועים "סאן רויאל" בראשון לציון. החשוד בדקירה, ככל הנראה בן זוגה לחיים, נמלט מהמקום ונמצא בשעות הערב בביתם כאשר הוא תלוי וללא רוח חיים. ככל הנראה הוא החליט לשים קץ לחייו.

לאחר אירוע הדקירה הוזעקו למקום כוחות משטרה גדולים וצוותי מד"א שהעניקו לנדקרת טיפול רפואי ראשוני בשטח. האישה פונתה לבית החולים "אסף הרופא" כשמצבה מוגדר קשה.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי מדובר בריב אוהבים שהתלהט בין בני זוג, וגלש לפסים אלימים. בסופו של דבר, דקר הגבר את האישה. חקירת האירוע נמשכת.

לפני שבועיים: בעל אולם אירועים נרצח

בשבוע שעבר הותר לפרסום כי שישה גברים נעצרו בחשד לרצח בעל אולם האירועים רועי ברינג בפתח תקווה. ברינג, מבעלי אולם האירועים דל וינו בפתח תקווה, נדקר למוות לאחר שניסה להפריד בקטטה שהתפתחה בין אורחי חתונה שנערכה במקום באותו הערב. בסריקות שבוצעו נמצאה סכין שפים מגואלת בדם, בשטח עפר הסמוך לאולם, אשר על פי החשד, שמשה לביצוע הרצח.

מהחקירה עולה כי במהלך הערב, התפתחה קטטה בתוך האולם, שבמסגרתה סטר אחד האורחים לאורח אחר במהלך ויכוח שפרץ ביניהם. קבוצת החוגגים, ששתו לא מעט אלכוהול, יצאו מהאולם כדי להמשיך בקטטה בחניון גן האירועים. ברינג, שהאולם שייך למשפחתו ושימש כמנהל האירועים של המקום, הכיר את הניצים שהתגוררו בשכונתו בפתח תקווה, הוא התערב בקטטה ואמר להם: "תפסיקו, אתם עושים בושות".

אביב בן בסט, תושב פתח תקווה, בן 20, החשוד המרכזי ברצח, הודה ושיחזר את המעשה. בן בסט שעובד בחברת YES כמתקין, אינו מוכר למשטרה. הוא הגיע לאולם כאורח בחתונה. בחקירתו סיפר כי שבמהלך הקטטה הוא רץ לתוך אולם האירועים, נטל מהמטבח סכין ארוך מסוג ויקטוריוקס, החביא אותו מאחורי גבו, רץ החוצה ודקר את ברינג שתי דקירות בפלג גופו העליון.

הותר לפרסום: רועי ברינג נרצח כשהפריד בקטטת שיכורים

בעל אולם אירועים בפתח תקווה נרצח במהלך קטטה