מת מפצעיו הצעיר שנדקר בתל אביב

בן 18.5 נדקר למוות במהלך הלילה ברחוב דרך הטייסים בת"א. הצעיר, בעל עבר פלילי ומוכר למשטרה. כמו כן, לא קיים חשד לדקירה על רקע לאומני. המשטרה עיכבה חשוד בדקירה שלא משתף פעולה עם החוקרים

צעיר בן 18 וחצי מתל אביב נפצע קשה אמש לאחר שנדקר בתחנת אוטובוס ברחוב דרך הטייסים בעיר. הוא פונה לבית החולים איכילוב על ידי ניידת טיפול נמרץ ושם מת מפצעיו. ככל הנראה מדובר באירוע על רקע פלילי.

המשטרה עצרה הבוקר חשוד בדקירתו למוות של הצעיר. במהלך היום הוא יובא ככל הנראה לדיון בנוגע להארכת מעצרו. במקביל ממשיכה המשטרה לבדוק את נסיבות המקרה ותחקור את החשוד שנעצר.

לצעיר שנדקר היה עבר פלילי והוא היה מוכר למשטרה. כוח משטרה שהגיע למקום עיכב לחקירה צעיר נוסף בחשד למעורבות באירוע הדקירה. החשוד לא משתף פעולה עם חוקרי המשטרה והדבר מחזק את ההערכה כי הוא היה מעורב בקטטה עם הדקור.

נדקרו - וסירבו לשתף פעולה עם החוקרים

לפני כשבועיים נדקרו שני צעירים סמוך לבית הקפה "ג'ייקובס" באזור התעשייה בנצרת עילית לאחר ששני אלמונים שהמתינו להם מחוץ למקום התנפלו עליהם, דקרו אותם וברחו מהאיזור.

השניים, שככל הנראה בילו סמוך לבית הקפה במהלך הלילה, פונו לבית החולים העמק בעפולה כשאחד מהם פצוע אנוש והשני במצב בינוני עם פגיעת ראש. כוחות משטרה מבצעים סריקות באזור ופתחו בחקירת האירוע.

גם במקרה הזה הנדקרים לא שיתפו פעולה עם המשטרה. מפקד תחנת משטרת נצרת עילית, רב פקד ישראל טוביה סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "שני חוקרים שלנו נמצאים כעת בבית החולים ומחכים שימסרו לנו עדות", הוסיף רפ"ק טוביה. עוד מסר מפקד התחנה כי לא נשלל הכיוון כי מדובר באירוע על רקע מצב של שיכרות.

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?