המשטרה חילצה תינוק בן 8 חודשים שננטש לבדו בדירה בר"ג

שכנים מודאגים ששמעו במשך שעות בכי ממושך וצרחות של תינוק בוקע מדירה ברמת גן הזעיקו את המשטרה. השוטרים הגיעו למקום, פרצו את דלת הכניסה וגילו לתדהמתם תינוק בן 8 חודשים כשהוא לבד בדירה. צוות מד"א בשיתוף גורמי רווחה פינו את התינוק לבית החולים תל השומר. כעת מנסה המשטרה לאתר את הוריו המוכרים כאלכוהוליסטים

צוות מד"א חילץ את התינוק. צילום ארכיון (חדשות 2)

תינוק בן שמונה חודשים נמצא הערב לבד בדירה בבית משותף ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן, לאחר ששכנים ששמעו אותו בוכה במשך שעות הזעיקו את המשטרה. הצוות שהגיע למקום שמע את זעקות הילד, פרץ את דלת הדירה וחילץ את התינוק הצורח כשהוא רעב ומוזנח.

נציגי מחלקת הרווחה של עיריית רמת גן וצוות מד"א פינו את התינוק לבית החולים שיבא תל השומר לקבלת טיפול רפואי. הוריו של התינוק טרם אותרו, ומשטרת מרחב דן החלה בסריקות אחריהם על מנת להבין את נסיבות האירוע.

"לא פעם ראשונה שהילד בוכה ארוכות"

מתחקור ראשוני של השכנים נראה כי זוהי לא הפעם הראשונה בה נשמע הילד בוכה ארוכות. הוריו של הפעוט, לטענת השכנים, הם ככל הנראה אלכוהוליסטים.

ממד"א מחוז דן נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי שכנים המתגוררים בסמוך לדירה מיהרו להזעיק אותם לאחר שבכי התינוק נמשך זמן רב. לדברי דובר מד"א, התינוק פונה במצב קל לבית החולים, שם הוא יעבור מספר בדיקות בכדי לעמוד על מצבו הרפואי.

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?