מול המצלמה: שוד, סחיטה ויריות

בעל אולם אירועים בדרום נסחט במשך שבועות על ידי אלמונים שאיימו על חייו. כשהוא סירב לשתף עמם פעולה הם פרצו למשרדו, בשעה שהיה שם, ירו לכל עבר ושדדו אותו. התקיפה האלימה הזאת תועדה כולה במצלמות האבטחה במקום. צפו בתמונות

ינואר 2010, השעה 17:00, משרדו של ע' מנהל אולם אירועים בדרום. בעל האולם יושב עם לקוח, כשלפתע מתפרצים לחדר שני עבריינים רעולי פנים. הם תוקפים תחילה את הלקוח ובהמשך יורים מעל לראשו של בעל האולם. האירוע כולו תועד במצלמות האבטחה.

בזמן שהלקוח מתחנן לחייו, בעל האולם עוד מנסה להתקשר למשטרה ואז שוב נפתחת לעברו אש. תוך שניות השניים תוקפים את בעל האולם, שודדים את תיקו ואז נעלמים בריצה.

הסיוט של ע' החל חודש מוקדם יותר. "התקשר אליי מישהו וביקש הלוואה", הוא משחזר. ע' פנה ליחידה המרכזית של משטרת מרחב לכיש והגיש תלונה, אך ההטרדה לא פסקה: "אחרי שבוע אני מקבל הודעה שהם פשוט מאוד דורשים או את הכסף או את החיים שלי".

אחרי האיומים - הגיעו המעשים. "בסביבות 17:30 נכנסו אליי שני רעולי פנים חמושים עם אקדח ורובה", נזכר ע' בחרדה. השניים לא הפגינו רחמים, הכו בחוזקה, לקחו את הכסף ונעלמו מהמקום במהרה.

מיד לאחר השוד החלה חקירה שהובילה למסקנה אחת: אחד מעובדי אולם השמחות שיתף פעולה עם כנופית הסוחטים. ואכן תוך זמן קצר נעצר חשוד: בן מיעוטים שעובד במקום.