חשד: קשר אישה לוקה בנפשה לעץ - ואנס אותה

המשטרה עצרה את תושב המרכז בחשד שפיתה צעירה הלוקה בנפשה להיפגש עמו, ואנס אותה באכזריות. על פי החשד, החשוד אסף את הצעירה מהמוסד שבו היא מאושפזת, לקח אותה ליער ירושלים ושם קשר אותה לעץ ואנס אותה באכזריות. המשטרה: "הצעירה זיהתה את החשוד במסדר זיהוי". סניגורו בתגובה: "לא היה ולא נברא"

אתרי ההיכרויות הפכו לכלי העיקרי בשוק הפנויים-פנויות בשנים האחרונות, אך יש מי שמנצלים את הכלי הזה לרעה. משטרת ירושלים עצרה היום גבר תושב המרכז, החשוד באונס אכזרי של צעירה הלוקה בנפשה שהכיר באינטרנט. 

הבחורה בת ה-27, שמאושפזת במוסד פסיכיאטרי באזור ירושלים, שוחחה עם הגבר וקבעה להיפגש עמו. מחקירת המשטרה עולה שהשיחות היו בעלות אופי מיני ודובר בהן על מפגש לצורך קיום יחסי מין חלקיים. אולם על פי החשד הגבר בשנות ה-40 לחייו, אסף אותה במכוניתו מהמוסד שבו היא מאושפזת, ומשם השניים נסעו ליער ירושלים - שם קשר אותה לעץ באמצעות חבל ואנס אותה באכזריות.

החשוד אותר לאחר חקירה ועל פי בקשת המשטרה נערך היום מסדר זיהוי שבו הוא זוהה על ידי הקורבן. פרקליטו של החשוד עו"ד ניר דוד מציין כי מדובר בהודעה כוזבת. "לא היה ולא נברא", אמר לחדשות 2 באינטרנט. לדבריו, לא ידוע לו על מסדר זיהוי שנערך למרשו, והוא אף אינו יודע האם היה ביניהם קשר כלשהו מלכתחילה.

מקרה נוסף של הטרדה מינית בירושלים

מוקדם יותר הבוקר נעצר נער בן 16 מירושלים שסובל ממוגבלויות, אשר על פי החשד ביצע מעשים מגונים בשלושה ילדים בעיר.בלשים וחוקרים ממרחב מוריה עצרו את הנער בעקבות תלונה של אחת הצעירות, נערה בת 18 שהתלוננה ביום חמישי האחרון נגד הנער. לדבריה, הנער ביקש שתחבק אותו, אך היא סירבה, נמלטה מהמקום וניגשה להתלונן במשטרה.

נוסף למקרה האחרון, הנער - שסובל כאמור ממוגבלות - חשוד שביצע במהלך החודשיים האחרונים שלושה מעשים מגונים בילדים בשכונות קריית משה וגבעת שאול בירושלים. על פי המידע שהתקבל במשטרה, הנער נהג לחשוף את איבר מינו בפניהם וניסה לגעת בגופם.

בעקבות המידע הנער נלקח לחקירה בפני חוקר ילדים שבה הודה בפני החוקר במעשים המיוחסים לו, אולם עקב מצבו המיוחד הוחלט לא לשלוח אותו לבית מעצר ולהשאירו במעצר בית. בהמשך היום הוא יובא לבית משפט השלום בירושלים, שם ייערך דיון בתנאי הארכת מעצרו.

עוד בנושא:

האישום: מעשים מגונים תמורת קלטת ילדים 

בן 36 נגע בעצמו כדי "לשמח" את הילדים החולים

בן 33 נעצר לאחר שניסה לפתות בת 8

חיפה: נער בן 16 חשוד שתקף מינית בן 8 בשירותים

בן 39 שנעצר בחשד לפדופיליה: "מנסים לסחוט אותי"