חשד: נער מוגבל תקף מינית ילדים

נער בן 16 מירושלים הסובל ממוגבלויות נעצר הלילה בחשד שביצע מעשים מגונים בשלושה ילדים. הנער חשוד שחשף בפניהם את איבר מינו ונגע בהם. הפרשה נחשפה לאחר שנערה התלוננה במשטרה כי הצעיר ביקש שתחבק אותו. החשוד נעצר והודה במיוחס לו. הבוקר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו

בן 16 חשוד שהטריד מינית ילדים. אילוסטרציה (AP)

מקרים רבים של מעשי פדופיליה והטרדה מינית של קטינים נחשפו לאחרונה, והמשטרה ממשיכה לפעול בניסיון להגן על הילדים מפני סוטים. בעקבות תלונות שהתקבלו בסוף השבוע במשטרת ירושלים נעצר הבוקר נער בן 16 אשר על פי החשד ביצע מעשים מגונים בשלושה ילדים בעיר.

בלשים וחוקרים ממרחב מוריה עצרו את הנער בעקבות תלונה של אחת הצעירות, נערה בת 18 שהתלוננה ביום חמישי האחרון נגד הנער. לדבריה, הנער ביקש שתחבק אותו, אך היא סירבה, נמלטה מהמקום וניגשה להתלונן במשטרה.

נוסף למקרה האחרון, הנער - שסובל כאמור ממוגבלות - חשוד שביצע במהלך החודשיים האחרונים שלושה מעשים מגונים בילדים בשכונות קריית משה וגבעת שאול בירושלים. על פי המידע שהתקבל במשטרה, הנער נהג לחשוף את איבר מינו בפניהם וניסה לגעת בגופם.

בעקבות המידע הנער נלקח לחקירה בפני חוקר ילדים שבה הודה בפני החוקר במעשים המיוחסים לו, אולם עקב מצבו המיוחד הוחלט לא לשלוח אותו לבית מעצר ולהשאירו במעצר בית. בהמשך היום הוא יובא לבית משפט השלום בירושלים, שם ייערך דיון בתנאי הארכת מעצרו.

עוד בנושא:

האישום: מעשים מגונים תמורת קלטת ילדים 

בן 36 נגע בעצמו כדי "לשמח" את הילדים החולים

בן 33 נעצר לאחר שניסה לפתות בת 8

חיפה: נער בן 16 חשוד שתקף מינית בן 8 בשירותים

בן 39 שנעצר בחשד לפדופיליה: "מנסים לסחוט אותי"