האב נגע בבתו - הסב הלך למשטרה

תושב י-ם כבן 41 נעצר היום בחשד שביצע מעשים מגונים בבתו במשך שנים, מאז הייתה בת 12. הפרשה נחשפה לאחר שהבת סיפרה לאמה כי "אבא נוגע בי", האם סיפרה לאביה - סבה של הנערה - וזה התלונן מיד במשטרה. האב הודה במעשים המיוחסים לו וטוען: "אבן נגולה מעל לבי"

האב החשוד, היום בבית המשפט (חדשות 2)

האב ביצע מעשים מגונים – הסב הלך למשטרה: תושב ירושלים כבן 41 חשוד שביצע מעשים מגונים בבתו בת ה-15. על פי החשד, המעשים בוצעו במשך תקופה של 3 שני, מאז שהבת הייתה בת 12. מעצרו של האב הוארך הערב ב-5 ימים.

מקור המקורב לחקירה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי המעשים כללו ליטופים בחזה ובישבן, אך אין חשד למעשים חמורים יותר. האב הודה בחקירתו בכל המיוחס לו, וציין אף כי הדברים ישבו לו על הלב זמן רב. "אבן נגולה מעל לבו בכך שהוא יכול להודות בדברים", אמר פרקליטו מטעם הסניגוריה הציבורית.

הפרשה נחשפה לאחר שהנערה שעברה את המעשים לא יכלה לשתוק עוד, וסיפרה לאמה כי אביה "נוגע בה". האם סיפרה מיד לאביה – סבה של הילדה – שהתלונן במשטרה על מעשי חתנו. האב נעצר מיד, והערב הוארך מעצרו ב-5 ימים נוספים.

השבוע: אישום מחריד נגד אב בחשד להתעללות בילדים

השבוע הוגש כתב אישום מזעזע בחומרתו נגד תושב ירושלים, הנאשם שנהג לאנוס במשך 10 שנים את בני משפחתו הקטינים - בנים ובנות - בעשרות מקרים שונים, וביצע בהם ובאחרים מעשי סדום ומעשים מגונים. כמו כן נאשם האיש שתקף את בנו הקטין וגרם לו לחבלות.

באחד מעשרות המקרים המיוחסים לו, נגע הנאשם בן ה-36 בחלקי גופה המוצנעים של אחייניתו בת ה-10, בזמן ששאר בני המשפחה התפללו בבית הכנסת לרגל נישואי הדודה, וחיכך עצמו בה לשם גירוי וסיפוק.

הסביר לילדה "איך באים ילדים לעולם"

לאחר מכן, במהלך השמחה, סיפר הנאשם לילדה ולגיסו בן ה-14 "כיצד חתן וכלה מקיימים יחסי מין וכיצד באים ילדים לעולם". לאחר ההסבר התיאורטי, לקח הנאשם את השניים לחדר מבודד ודרש מהם להדגים לו את אשר לימד.

אך בזאת לא תמה ההתעללות. הנאשם, כך נטען, נהג לתקוף את אחייניתו עד שמלאו לה 14 שנים במגוון מקומות: בביתו, בבתי קרובי משפחה ובעיקר בדירת סבתה. "הוא הרגיל את הילדה, מאז הייתה כבת תשע, לכך שהוא מבצע בה כרצונו וכי עליה למלא אחר מבוקשו", נכתב בכתב האישום.