רענן כץ: "ציון נתן לא אמר מילה אחת של אמת בחייו"

תגובות סוערות בעקבות חשיפת העסקה הנרקמת בין ציון נתן לפרקליטות בפרשת בנק ההשקעות של מוני פנאן. רענן כץ, מי שהיה בעבר מבעלי הקבוצה, התראיין אמש לתוכנית "יציע העיתונות" וטען כי ציון נתן לא אמר מילה של אמת בחייו

פרשת פנאן מסתעפת: בעקבות חשיפת חדשות 2 אמש, כי ציון נתן צפוי להפוך לעד מדינה בפרשת בנק ההשקעות של מוני פנאן, מתחוללת סערה בעולם הספורט. רענן כץ, מי שהיה מבעלי מכבי תל אביב, אמר בתגובה לפרסומים, "ציון נתן לא אמר מילה אחת של אמת בחייו".

כץ, שהתראיין אתמול לתכנית "יציע העיתונות" בערוץ ספורט 5, התייחס להתפתחות הדרמטית שחלה בחקירה ולאופיו של נתן איתו עבד במשך מספר שנים. לאחר שנשאל מדוע העסיק חשב שהוא מגדיר כשקרן ענה כץ: "הרוב רצה את החשב הזה", וציין כי ראה שמתרחשים במועדון "דברים לא כשרים".

יקבל חסינות תמורת הפללה

אתמול חשפנו כי מתקיים משא ומתן מתקדם להסכם עד מדינה עם ציון נתן, החשב לשעבר של מכבי תל אביב. במסגרת העסקה הנרקמת בין נתן לפרקליטות - הוא יקבל חסינות מהפללה עצמית ובתמורה ימסור מידע על עבירות מס רחבות היקף שביצעו לכאורה ראשי קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב.

שמעון מזרחי אמר לחדשות 2 באינטרנט: "אין תגובה". את תגובתו של דיויד פדרמן לא ניתן היה להשיג.

לפני כשלושה חודשים וחצי מוני פנאן שם קץ לחייו לאחר שנקלע לחובות כספיים בעקבות שורה של הלוואות שנתן ולקח במסגרת עסקיו, כולל למספר שחקני עבר במכבי להם היה חייב מיליונים.

גם קפטן מכבי ת"א דארק שארפ חשוד שהשקיע בבנק ההשקעות של פנאן לאחר ששמו נמצא במחברת של מוני. במחברת הופיעו גם שמותיהם של השחקנים לשעבר במכבי יותם הלפרין, ניקולא וויצ'יץ', שרואנס יאסיקביצ'יוס ואסטבן באטיסטה נמצאים במחברת המתעדת את ההשקעות.