חיפה: האב תקף את האם - הבן שבר את לסתו של האב

משטרת חיפה פתחה בחקירת מקרה חריג של אלימות במשפחה: תושב העיר כבן 40 חשוד שנהג לתקוף את אשתו. באחת הפעמים האחרונות, בנם של השניים בן ה-15, המתמצא באומנויות לחימה, התנפל על האב ושבר את לסתו. האב פונה לבית החולים ומעצרו הוארך ביום נוסף, הבן נחקר ושוחרר למעצר בית

אלוף הקרטה יצא להגנת אמו. אילוסטרציה (AP)

מה עושים אם אבא מכה את אמא? בן 15 מחיפה מצא פיתרון, יצא להגנת אמו וגרם לאישפוזו של אביו.

משטרת חיפה חוקרת חשד לפיו גבר כבן 40, תושב העיר, נהג לתקוף את אשתו בהזדמנויות שונות ולהכות אותה. באחד המקרים שהתרחש לאחרונה, הכה האב שוב את אשתו מכות נמרצות. לבנם של השניים, נער כבן 15 שלומד כבר שנים בחוגים לאומנויות לחימה, היה קשה לראות את אימו מותקפת והוא יצא לעזרתה.

הבן התנפל על אביו, הכה אותו ובעט בו. האם הצליחה להיחלץ מהאב, שפונה לבית החולים לאחר שלסתו נשברה כתוצאה מחילופי המהלומות עם בנו.

המשטרה: "לא פעם ראשונה שבן יוצא להגנת אימו"

האב נעצר בעודו מאושפז בבית החולים, ומעצרו הוארך ביום נוסף, בדיון שהתקיים ללא נוכחותו בבית משפט השלום בחיפה בשל מצבו הרפואי. הבן נעצר על ידי המשטרה ושוחרר אחרי חקירה קצרה למעצר בית.

אחד מקציני המשטרה שמצוי ברזי החקירה סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "זהו בהחלט מקרה חריג של אלימות במשפחה, זו לא פעם ראשונה שבן יוצא להגנת אימו. החקירה עדיין מתנהלת ונמשיך לחקור את נסיבות המקרה".