המשטרה: על לאון בן ה-7 נמצאו סימני זרע

התפתחות דרמטית בחקירת הירצחו של לאון קלנטרוב בן ה-7 - על פי החשד, על ידי האחים סודמי: המשטרה טענה היום בביהמ"ש כי דגימות זרע של אחד מהאחים נמצאו על גופתו של לאון הקטן, אך בשל העובדה שמדובר בתאומים זהים - לא ניתן לקבוע של מי ה-DNA. המשטרה: זה לא רלוונטי, שניהם יואשמו ברצח

פרסום ראשון: לאון קלנטרוב בן השבע ז"ל, שנרצח בחודש שעבר בישוב בני עי"ש עבר קודם למעשה התעללות מינית - כך עולה מדברים שאמרה היום המשטרה בדיון הארכת מעצרם של השניים בבית המשפט. נציג המשטרה אמר עוד בדיון כי המשטרה לא יכולה להסתייע בחקירה בבדיקות DNA, שכן מדובר בתאומים זהים בעלי פרופיל גנטי זהה.

במשטרה עוד אומרים כי השאלה של מי הזרע שנמצא על הגופה אינה רלוונטית להליך המשפטי, שכן לטענתה השניים ביצעו את המעשים המיוחסים להם ביחד. "מאחר ומדובר בתאומים זהים, בדיקת DNA תיתן את אותו הפרופיל הגנטי", אמר נציג המשטרה בדיון. "חומר החקירה מצביע על שני החשודים כמבצעים בצוותא הן את עניין הרצח, והן את המעשים המגונים".

עם זאת, אמר פרקליטם של השניים, עו"ד ירון פורר, כי בניגוד לדעת המשטרה מדובר בשאלה דרמטית וכי לא ניתן בנסיבות האלה לייחס לשני האחים רצח.

"רוצים גרביים ומצעים" 

בשבוע שעבר, במהלך הדיון בהארכת מעצרם, ביקש עורך דינם של השניים להעביר לרשותם מספר פריטים מהוריהם. נאור סודמי פנה לרגע לפרקליטו, עורך פורר, וסיפר לו כי הוא "נמצא בתא קטן עם עוד 7 עצירים".

פרקליטו השתומם על הדברים ומסר כי עד כה היה ידוע לו כי סודמי נמצא בתא נפרד. לשמע הדברים הללו התפרץ אביו של נאור וקרא בבית המשפט: "גם מכים אותו, כבר הרחיקו ממנו בן אדם אחד שהרביץ לו ללא הפסק".

פרקליטם של האחים סודמי ביקש אישור מבית המשפט לטפל בבעיות השיניים של האחים בעודם במעצר, ולאחר מכן ביקש "להעביר להם שמיכות, מצעים וגרביים - כי קר להם". בית המשפט העביר את בקשת ההגנה לאישור השב"ס.

עורך הדין פורר ציין בתום הדיון כי אכן עצירים רבים מציקים לשני האחים עקב אופי החשדות המיוחסים להם, וכי הם פנו היום לבית המשפט על מנת שיופרדו מעצירים אחרים על מנת שמקרים כאלה לא יישנו.

עוד הוסיף עו"ד פורר כי "מצב המשפחה לא פשוט. זה לא עניין רגיל כאשר שני אחים נמצאים במעצר, וכאשר תלויים נגדם חשדות כבדים כאלה, במשפחה עדיין מקווים שהחשדות יופרכו וכי לא יוגש כתב אישום". 

רצח הילד לאון קלנטרוב - סיקור מיוחד:

המשטרה: האחים סודמי ביצעו את הרצח יחד

אביו של הילד שנרצח: "אמרנו לילד לא ללכת אליהם בשום אופן"

דוח הנתיחה של בן ה-7 מגלה: לאון לא נאנס לפני שנחנק למוות

האם ביה"ס ידע על מעשי "האחים הפדופילים" ולא דיווח?

מנהלת ביה"ס מכחישה: לא היו תלונות נגד "האחים הפדופילים"