הנייד של אח של דורון נגנב בביה"ח

אחיה של דורון גנון, הצעירה שנפגעה קשה במועדון "הפורום" בבאר שבע, הגיע לפני מספר ימים מארה"ב ומאז פציעתה של אחותו הוא שוהה לצדה בבית החולים. בעודו ישן על מזרון במסדרון מחוץ לחדרה, נגנב הטלפון הסלולרי שלו, ובו תמונות משותפות של השניים

ממשיכה להיאבק על חייה. דורון גנון (פייסבוק)

בעוד דורון גנון ממשיכה להיאבק על חייה בבית החולים סורוקה בבאר שבע, הגיע אחיה, מתן, לביקור מארה"ב. בזמן שישן מחוץ לחדרה בבית החולים, נגנב הטלפון הסלולרי שלו, בו אכסן תמונות של השניים מהשבוע האחרון, כאלה שצולמו ימים בודדים לפני שנפצעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

גנון טס לישראל מארה"ב, שם הוא חי כיום, כבר מספר ימים לפני פציעתה של אחותו במועדון "הפורום". כשהגיע לבקר אותה בבית החולים, הוא ישן על מזרון במסדרון שמחוץ לחדרה.

בבית החולים מוסיף להיות קשה מצבה של החיילת בת ה-19, והיא עדיין מורדמת ומונשמת. "היא הייתה במקום עם חברות טובות שיצאו לבלות ערב תמים של חופש מהצבא", סיפר אביהם של השניים, יהודה גנון. "הייתה מעין טריבונה שהן היו בחלק התחתון שלה. הסתבר שקבוצה אחרת כנראה השתוללה או קפצה ואחד מהם פשוט נזרק לעברה, הוא עף עליה, נפל על הצוואר שלה וגרם לה שבר של מספר חוליות בצוואר ופגיעה בגפיים".

מועדון הפורום בבאר שבע (חדשות 2)

בתוך כך, ימים ספורים לאחר פציעתה הקשה של גנון, עצרה אמש (שלישי) המשטרה את בעל המקום ואת מנכ"ל המועדון בחשד לחבלה ברשלנות, ניהול עסק ללא רישיון, הפרת תנאי רישיון ושיבוש הליכי חקירה.

השניים נעצרו בתום חקירה שנערכה בתחנת באר שבע ועל סמך הראיות שנאספו על ידי המשטרה בימים האחרונים. היום בשעות הצהריים יובאו בכירי המועדון לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בעיר. כבר אתמול ציינו במשטרה כי "צבר האירועים האחרונים במועדון מחייב בדיקה מעמיקה וכוללת של כלל ההיבטים".

כפי שפורסם אתמול לראשונה בחדשות 2 Online, שוקלת עיריית באר שבע במקביל להורות על סגירת המועדון שבו אירעה הפציעה הקשה, כשאחד הבליינים במקום נפל על החיילת הצעירה במהלך בילוי. מדובר במקרה אחד מיני רבים במועדון בעת האחרונה, ובבאר שבע בוחנים את האפשרויות המשפטיות העומדות על הפרק.