עובד בביטוח הלאומי חשוד בגניבה מקשישים

עובד בביטוח הלאומי בן 35 נעצר הלילה בחשד שסייע לקשישים ובמקביל – גנב מהם. הפרשה נחשפה בעקבות תלונה של קשיש, בן 80, שהתלונן במשטרה לאחר שמחשבונו נעלמו 70 אלף שקלים. הבוקר הוא יובא להארכת מעצר

חשד: עובד בביטוח הלאומי גנב מקשישים (חדשות 2)

משטרת ירושלים עצרה הלילה עובד בביטוח הלאומי בחשד שבנוסף לסיוע שהעניק לקשישים מתוקף עבודתה - גם גנב מהם, כך על פי החשד, מאות אלפי שקלים.

מחקירת המשטרה עולה כי החשוד נהג לגנוב מחשבונות הבנק של הקשישים ומכספות שהחזיקו בבתיהם. הפרשה נחשפה לאחר שלאחרונה התלונן קשיש כבן 80 שמחשבונו נעלמו 70 אלף שקלים, וכתוצאה מכך נסגר חשבונו בבנק. החשוד, כבן 35, מודה בחלק מהחשדות שמיוחסים לו ויובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים.

לפני שבועיים: קשישה ננטשה בתחנת המשטרה

הקשישה ננטשה במשטרה (חדשות 2)
קשישה בת 80 המרותקת לכיסא גלגלים ננטשה לפני כשבועיים על ידי בנה בתחנת המשטרה בנתניה, לשם הגיעו השניים כדי להתלונן על המטפלת הזרה, שעל פי החשד הכתה אותה באכזריות.

שוטרי משטרת נתניה הוזעקו לדירתה של הקשישה בעיר, בעקבות דיווח של עדת ראייה שהבחינה במטפלת הזרה מפליאה בה את מכותיה ללא רחמים. הקשישה סיפרה כי העובדת שהוצמדה לה, אזרחית ממולדובה כבת 40, תקפה אותה מספר פעמים, חבטה בה בפניה ובחזה ואף שפכה עליה מים.
המטפלת החשודה עוכבה לחקירה, אך שוחררה מאוחר יותר בתנאים מגבילים תחת צו הרחקה. לדברי השוטרים, בנה של המתלוננת התלווה לאמו לתחנה, אך השאיר אותה שם לבדה ועזב. "אני לא רוצה לטפל בה", הסביר.

השוטרים ההמומים עדכנו את פקידת הסעד התורנית בעירייה על מצבה של הקשישה והדגישו כי היא זקוקה להשגחה מיידית וצמודה.