החשד: מחלק העיתונים ליטף ילדות

הורים לילדות מחולון הגיעו אתמול למשטרת מרחב איילון והתלוננו כי מחלק העיתונים ליטף את בנותיהם ונגע בגופן. הילדות נחקרו על ידי חוקרת ילדים והחשוד נעצר. הוא יובא הבוקר להארכת מעצר בבית המשפט השלום בתל אביב

חשד: ליטף ילדות (חדשות 2)

מחלק עיתונים מחולון נעצר אמש לאחר ששני הורים תושבי העיר התלוננו במשטרת מרחב איילון כי הוא ליטף את בנותיהם ונגע בגופן. הבוקר הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

לאחר שהגישו ההורים תלונה במשטרה נחקרו הילדות על ידי חוקרת ילדיםשל משרד העבודה והרווחה. בעקבות ממצאי החקירה עצרו השוטרים את החשוד והוא נחקר על המעשים שמיוחסים לו. החקירה בראשיתה ועל פרטיו של החשוד הוטל צו איסור פרסום.

תל אביב: הטריד מינית נערים

לפני כשבועיים נעצר אדם בחשד שהטריד מינית שלושה נערים בני 15 מתל אביב בסופרמרקט בעיר. על פי החשד, שלושת הנערים נכנסו לסופרמרקט במטרה לגנוב ממתקים מהמדפים, הכניסו אותם לכיסם והתקדמו לעבר היציאה.

אלא שאז ניגש אליהם גבר כבן 30 שהציג עצמו כשוטר, וביקש מהם להתלוות אליו לבדיקה בפינת הרחוב. כאשר הגיעו למקום סמוי מן העין, ערך חיפוש על גופם של השלושה.

הוא שחרר את השניים הראשונים וביקש לערוך "בדיקה יסודית יותר" בשלישי, והוביל אותו לפינה חשוכה - שם הפשיט אותו. שני החברים, שבשלב זה כבר הבינו שלא מדובר בשוטר, הזעיקו את בני משפחתם שתפסו את החשוד עד לבואם של שוטרי תחנת תל אביב צפון. החשוד, תושב תל אביב, קשר את עצמו למיוחס לו.