צעיר ישראלי נרצח בבוליביה במהלך שוד

ישראלי בן 25 נרצח בלה-פאס בירת בוליביה, כנראה במהלך ניסיון שוד בצאתו ממועדון. שגרירות ישראל בלימה מטפלת בהעברת הגופה לארץ

בוליביה: צעיר ישראלי נדקר למוות (AP)

מטייל ישראלי נדקר הלילה למוות בלה-פאס, בירת בוליביה. על פי ההערכות, הצעיר, עמית ארוסי בן 20 מפתח תקווה, נדקר במהלך שוד בצאתו ממועדון.

משרד החוץ עדכן את בני המשפחה של ארוסי, למעט אחד מהוריו שלא נמצא בארץ וטרם אותר. קונסול הכבוד בנפאל ושגרירות ישראל בלימה מטפלים בהעברת הגופה לישראל.

ראוי להדגיש כי לישראל אין קשרים דיפלומטיים עם בוליביה מאז מבצע עופרת יצוקה, ולכן השגרירות בלימה, בירת פרו, מטפלת בעניין.

 לפני שבוע: ישראלי נרצח בקנדה

בשבוע שעבר גבר ישראלי בן 29 נרצח במונטריאול, קנדה - וגופתו נדחסה למזוודה. כך דיווחה המשטרה המקומית. החשוד ברצח הוא בן זוגו של הנרצח, בן 33, שיואשם ברצח מדרגה שנייה.

החשוד ברצח יצר קשר עם משטרת אוטאווה ביום חמישי בלילה, 15 שעות לאחר שהתקבל דיווח על מציאת גופתו של הנרצח. עובר אורח נתקל במזוודה ממנה בצבצה רגל של בן אדם. המזוודה הייתה זרוקה בחוץ, בשלג.

החשוד ברצח הסגיר עצמו למשטרה, שהגיע אליו בעקבות שיחת הטלפון ועצרה אותו. שמו של הנרצח עדיין לא נמסר, אך ידוע כי הוא ישראלי שעבר להתגורר בקנדה עם בן זוגו.

המשטרה המקומית מסרה כי כוחות הצלה עוד ניסו לבצע החייאה בישראלי אך לא נותר להם אלא לקבוע את מותו. כעת ממתינים לתוצאות נתיחה שלאחר המוות כדי לשפוך אור נוסף על נסיבות המקרה המזעזע.