האם שנאנסה ע"י רוצח בנה: "אתה תשלם על זה"

אימו של של סרגיי קולסניקוב התעמתה בתחנת המשטרה עם אנדרי ליושצ'נקו, מי שעל פי החשד אנס אותה ורצח את בנה לפני כחודש. "אתה שקרן, לא הזמנתי אותך לקיים איתי יחסי מין, תקפת אותי, אנסת אותי ולקחת את הבן שלי", הטיחה בחשוד. חלק מתמלילי העימות הגיעו לידי חדשות 2 באינטרנט

חודש אחרי הירצחו של סרגיי קולסניקוב - החקירה בשיאה: במשטרה קיימו לאחרונה עימות בין החשוד ברצח, אנדריי ליושצ'נקו, שעל פי החשד גם אנס את אמו של קולסניקוב. חלק מתמלילי העימות הגיעו לידי חדשות 2 באינטרנט והם מתפרסמים כאן לראשונה.

"כל מה שהיה ביני לבינה היה בהסכמה", אמר ליושצ'נקו במהלך העימות. "יתר על כן, היא אמרה לי דברים תוך כדי - כמו 'אני אוהבת אותך' ו'אני נהנית', כך שבשום שלב לא אנסתי אותה". הוא אף שב והדגיש כי הוא לא זה שרצח את קולסניקוב. "הוא זה שתקף אותי - ואני התגוננתי".

האם לא שתקה נוכח הדברים הקשים, והטיחה בפניו האשמות קשות: "אתה שקרן, אני לא הזמנתי אותך לקיים איתי יחסי מין, אתה תקפת אותי, אנסת אותי ולקחת לי את הבן שלי. אתה תשלם על זה".

המשטרה: יש ממצאים המקשרים את ליושצ'נקו לאירוע

מהמשטרה נמסר כי יש בידיהם ממצא DNA שמוכיח כי ליושצ'נקו אכן אנס את האם. זאת ועוד, במשטרה איתרו את הסכין באמצעותה הוא רצח, על פי החשד, את קולסניקוב.

"את הסכין מצאו השוטרים בתוך מתקן שמכיל חמישה סכינים, החוקרים ראו כי סכין אחת חסרה מהמתקן", סיפרו במשטרה. "השוטרים התחקו אחר דרך ההימלטות של ליושצ'נקו, ומצאו את הסכין מגולגלת בבגדיו לא הרחק מביתו שביבנה".

לחוקרי ימ"ר מרכז לקח זמן רב לבצע את העימות מכיוון שהאם הייתה בטראומה פיזית ונפשית. הם המתינו עד שתחלים ועודדו אותה לבוא ולהתעמת איתו למרות הפחד. הם הסבירו לה כי העימות יעזור בהשגת ראיות ויעזרו בהגשת כתב אישום.

היום נערך דיון בהארכת מעצרו של ליושצ'נקו. עורך דינו, גיא אבנון אמר בבית המשפט: "המשטרה היא שמייחסת לו עבירות רצח ואונס. אלו הם דברים שלא היו ולא נבראו, כל דבר היה מתוך הגנה עצמית - גם אונס לא היה שם". עם זאת, אבנון צפוי להפסיק את הטיפול בתיק והוא יוחזר לטיפול סנגוריה הציבורית.

החשד: רצח את הבן, אנס את האם

לפני כחודש התקבלה התלונה בגין רצח קולסניקוב בן ה-28, ובאונס אמו. לאחר חקירה ואיסוף ממצאים בשטח, נעצרו שני חשודים. אחד מהם שוחרר ואילו השני, אנדריי ליושצ'נקו, הובא היום לדיון בהארכת מעצרו בראשון לציון.

בחקירה של ימ"ר מרכז, הודה ליושצ'נקו בכל המיוחס לו. על פי גרסתו, הוא והנרצח יצאו באותו לילה לבלות, השתכרו ולאחר מכן חזרו לדירת הנרצח. שם הם המשיכו לשתות לשוכרה. ליושצ'נקו סיפר כי בשלב מסוים הם החלו להתווכח בניהם - ויכוח שנגמר ברצח של סרגיי במיטתו.

על גופה של האם נמצאו חבלות, אך גורם במשטרה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי בגרסתה התגלו בקיעים רבים. לאחר שעברה אימות בפוליגרף ובדיקה רפואית, נקבע כי ככל הנראה ניסה החשוד לאנוס אותה והיא נאותה לו רק כדי שיעזוב את בנה ולבסוף לא בוצע אונס. "רק תעזוב את הבן שלי", היא צעקה לו", לדבריה.