פצועים אנוש ובינוני באירוע דקירה מחוץ לבית קפה בנצרת עילית

שני צעירים נפצעו באירוע דקירה סמוך לבית הקפה "ג'ייקובס" בנצרת עילית. הם פונו לבית החולים העמק בעפולה כשאחד מהם במצב קשה והשני פצוע בינוני. "הדקורים לא משתפים כרגע פעולה עם המשטרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מפקד משטרת נצרת עילית, רב פקד ישראל טוביה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע

הרקע לדקירה טרם ברור. אילוסטרציה (Shutterstock)

שני צעירים נדקרו לפנות בוקר סמוך לבית הקפה "ג'ייקובס" באזור התעשייה בנצרת עילית לאחר ששני אלמונים שהמתינו להם מחוץ למקום התנפלו עליהם, דקרו אותם וברחו מהאיזור.

השניים, שככל הנראה בילו סמוך לבית הקפה במהלך הלילה, פונו לבית החולים העמק בעפולה כשאחד מהם פצוע אנוש והשני במצב בינוני עם פגיעת ראש. כוחות משטרה מבצעים סריקות באזור ופתחו בחקירת האירוע.

"מדובר בקטטה שפרצה בין מספר אנשים", אמר לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א, ירוחם מנדולה. "אחד הצעירים נפצע קשה לאחר שנדקר בבית החזה והשני נפצע בינוני מחבלה בראשו על ידי חפץ קהה".

"הדקורים לא משתפים כרגע פעולה עם המשטרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מפקד תחנת משטרת נצרת עילית, רב פקד ישראל טוביה. "שני חוקרים שלנו נמצאים כעת בבית החולים ומחכים שימסרו לנו עדות", הוסיף רפ"ק טוביה. עוד מסר מפקד התחנה כי לא נשלל הכיוון כי מדובר באירוע על רקע מצב של שיכרות.

סופ"ש רווי באלימות

אתמול בלילה אירע אירוע דקירה בקריית גת, כששני נערים התנפלו על אביו של נער נוסף איתו הסתכסכו ודקרו אותו בכניסה לבית המשפחה. הגבר נפצע במצב קל.

סמוך לשעה 23:00 אתמול הוזעקו ניידות משטרה וצוות מד"א לרחוב הרימון בעיר בעקבות דיווח על אירוע דקירה. על פי החשד דפקו שני הנערים כבני 15 על דלת בית המשפחה, וכאשר פתח האב תקפו אותו באמצעות סכין. לאחר מכן נמלטו השניים מהזירה.

ביום שישי בלילה תקפה באלימות חבורת צעירים שיכורים מהגליל התחתון שני מאבטחים בבית החולים "פוריה" בטבריה, לאחר שהתבקשה לצאת מחדר המיון בו טופל אחד מחבריהם. מצלמות האבטחה במקום תיעדו את החשודים מתפרעים ומשתוללים.

מחקירת המשטרה עולה כי ארבעה צעירים מהמועצה המקומית בועיינה נוג'ידאת ושתי צעירות נוספות הגיעו לבית החולים כדי לטפל בחתך בראשו של אחד מהם. בזמן שהפצוע טופל בחדר המיון, ביקש הצוות הרפואי מחבריו לעזוב את המקום.