חשד: הסתכסכו עם הנער ודקרו את אביו

המשטרה עורכת מרדף אחר שני נערים מקריית גת שדקרו על פי החשד את אביו של נער אחר, בשל סכסוך ביניהם. השניים הגיעו לבית המשפחה וכאשר פתח האב את הדלת, התנפלו עליו באמצעות סכין ופצעו אותו קל

חשד: סכסוך בין נערים הסתיים בדקירת האב. ארכיון (חדשות 2)

סוף השבוע האלים הסתיים הלילה באירוע דקירה בקריית גת: שני נערים התנפלו על אביו של נער נוסף איתו הסתכסכו ודקרו אותו בכניסה לבית המשפחה. מצבו של הגבר מוגדר קל.

סמוך לשעה 23:00 הוזעקו ניידות משטרה וצוות מד"א לרחוב הרימון בעיר בעקבות דיווח על אירוע דקירה. על פי החשד דפקו שני הנערים כבני 15 על דלת בית המשפחה, וכאשר פתח האב תקפו אותו באמצעות סכין. לאחר מכן נמלטו השניים מהזירה.

אמבולנס שהגיע למקום פינה את הנדקר לבית החולים ברזילי באשקלון כשמצבו מוגדר קל ויציב. מהמשטרה נמסר כי מרדף מתנהל אחר החשודים. 

טבריה: שיכורים תקפו מאבטחים בבי"ח

אמש תקפה חבורת צעירים שיכורים מהגליל התחתון באלימות שני מאבטחים בבית החולים "פוריה" בטבריה, לאחר שהתבקשה לצאת מחדר המיון בו טופל אחד מחבריהם. מצלמות האבטחה במקום תיעדו את החשודים מתפרעים ומשתוללים.

מחקירת המשטרה עולה כי ארבעה צעירים מהמועצה המקומית בועיינה נוג'ידאת ושתי צעירות נוספות הגיעו לבית החולים כדי לטפל בחתך בראשו של אחד מהם. בזמן שהפצוע טופל בחדר המיון, ביקש הצוות הרפואי מחבריו לעזוב את המקום.

על פי העדויות, החלה החבורה להתפרע ולהכות את המאבטחים שהוזעקו לזירה. כתוצאה מהתקיפה, נפצעו קל שני מאבטחים.

בזמן שכוחות המשטרה עשו דרכם לבית החולים, סיפרה אחת הצעירות שהיא בהיריון וטענה שהיא זו שהותקפה. בבדיקה שנערכה לה נמצא כי היא כלל לא נושאת ילד וכי רמת האלכוהול בדמה הייתה גבוהה במיוחד. השוטרים עצרו ועיכבו לחקירה חמישה מהחשודים. הצעיר השישי נמלט מהמקום