קריית ביאליק: הוצתו משרדי משטרת התנועה

סוף שבוע של אלימות: שורה של אירועים פלילים התרחשו בסוף בשבוע ברחבי הארץ. בקריית ביאליק הוצתו משרדי משטרת התנועה הארצית ולמקום נגרם נזק רב; בטבריה תקפו צעירים שיכורים מאבטחים בחדר המיון ובעמק חפר נורו יריות לעבר מאבטחי מועדון

ירי לעבר מאבטחים במועדון. ארכיון (חדשות 2)

סוף שבוע נוסף של אלימות: במהלך הלילה הוזעקו צוותי כיבוי אש מאזור חיפה למשרדי משטרת התנועה הארצית שבשדרות חן בקריית ביאליק לאחר שבמקום פרצה שריפה. צוותי הכיבוי השתלטו על השריפה וחוקר שריפות של כיבוי האש שהגיע למקום קבע כי השריפה נגרמה כתוצאה מהצתה מכוונת. המשטרה פתחה בחקירה.

אירוע חמור נוסף התרחש באיזור השרון. לפנות בוקר התקבל דיווח במשטרה על ירי שבוצע לעבר מועדון "מרלין" באזור התעשייה עמק חפר. כוחות משטרה מתחנת נתניה שהוזעקו למקום ומצאו את מאבטחי המועדון כשהם חובטים באדם.

חשד: ירה לעבר מאבטחים במועדון

מחקירה ראשונית התברר כי מדובר בגבר שירה מספר יריות רב לעבר מאבטחי המועדון שעמדו בכניסה.  החשוד, תושב פרדס חנה, בן 24 נעצר. האקדח נתפס והתברר כי האקדח ממנו ירה אינו שייך לו.  החשוד הודה במיוחס לו, אולם הרקע לאירוע אינו ברור. משטרת נתניה ממשיכה בחקירה בראשותו של פקד אריה מרטן.

בטבריה נעצרו הלילה חמישה צעירים לחקירה לאחר שתקפו מאבטחים בבית החולים פוריה בעיר. מהמשטרה נמסר כי הצעירים הגיעו לבית החולים כשהם שיכורים, וביקשו מהצוות הרפואי להעניק טיפול לאחד מחבריהם שנפצע בראשו. הצעירים התבקשו לעזוב את המקום כדי שהצוות הרפואי יטפל בחברם, אבל הם סירבו, החלו להתפרע ונעצרו על ידי שוטרים שהגיעו למקום.