המשטרה: "הנשים של רצון מסירות את הקעקוע"

חקירתו של גואל רצון, החשוד בשורה של עבירות מין ושיעבוד, נמשכת באינטנסיביות, אולם במשטרה אומרים היום כי מתחילים לראות סימני התפכחות אצל חלק מנשותיו הרבות. "הנשים מדברות על העבירות שביצע רצון", מסר גורם במשטרה לחדשות 2 באינטרנט, "אם כי עדיין לא קל להן לפקפק במעשיו ולהטיל בו דופי"

בעוד חקירתו של גואל רצון, החשוד בשורה של עבירות מין ושיעבוד, נמשכת באינטנסיביות והוא מועבר מדי יום ביומו מתאו באבו כביר לחדרי החקירות - מתחילות חלק מנשותיו להתפכח ולשתף פעולה עם המשטרה.

גורם במשטרה סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט כי "חלק מהבנות מבקשות להסיר את הקעקוע עם דיוקנו ושמו של רצון מגופן, והן משתפות פעולה באופן מלא בחקירה. הנשים מדברות על העבירות שביצע רצון", הוסיף הגורם במשטרה, "אם כי עדיין לא קל להן לפקפק במעשיו ולהטיל בו דופי".

בימים האחרונים נפגשו חלק מהנשים עם בני משפחותיהן בפעם הראשונה מאז המעצר בשבוע שעבר, במפגש שהיה מלווה ע"י חוקרי משטרה. "גם החוקרים המנוסים ביותר התרגשו מאד למול המעמד המרגש", הוסיפו במשטרה.

חלק מנשותיו של רצון התעקשו להודות לכלי התקשורת על חשיפת הפרשה ולאנשי הרווחה שמטפלים בהן במסירות רבה. מהצד השני, חלק מנשותיו של רצון ממשיכות לתמוך בו בחקירה ונמנעות מלחשוף פרטים שעשויים להפליל אותו בעבירות המיוחסות לו.

מעצר גואל רצון - סיקור מיוחד:

אחת מנשותיו של גואל מדברת לראשונה

חשד: רצון הביא ילדים עם בתו הקטינה

שכנתו של רצון התראיינה לתקשורת - כלי רכבה הוצת

גואל רצון חשוד בעבירות מין

"ספר החוקים" של גואל רצון ונשותיו

בעקבות המעצר: "חוששים שנשותיו של רצון יתאבדו"

השכנים: רצון היפנט את נשותיו