פשיטה משטרתית - בגלל דוח חנייה

תושבי הכפר ריינה בצפון הופתעו לראות כוחות גדולים של משטרה מכתרים בית בכפר, ובתום פעולה נרחבת עוצרים את אחד התושבים. רק למחרת התברר כי לא מדובר במאבק במשפחות הפשע או בטרור - אלא בסך הכול בתושב שהחנה את מכוניתו במקום אסור. כך זה נראה

כך ייעשה למי שלא משלם דוח חנייה: תושב היישוב ריינה שבצפון התעורר השבוע לפנות בוקר לקולות פשיטת המשטרה על ביתו. לא פחות מתשעה שוטרים ובלשים שפרצו עוד לפני עלות השחר לבית עצרו את האיש - שבסך הכול לא שילם דוח חנייה.

תשעת השוטרים תועדו במצלמות הפרטיות של משפחת כנעאנה בעת הפשיטה המוגזמת. הם נראים מקיפים את הבית עם פנסים ומכשירי קשר - כאילו הם במבצע מתוחכם לאיתור סמים או מבוקש בטחוני בכיר, לא פחות.

מי שרואה את התמונות הללו לא מאמין שבסך הכול מדובר בדוח חנייה אחד שלא שולם - בסכום של 810 שקלים. בהמשך נראים השוטרים ספק משועממים, ספק משועשעים, כשהם מתחילים לשחק בינם לבין עצמם מסירות עם כדורגל שנמצא בחצר.

"מי אמר להם לבוא אליי בחמש בבוקר לשחק כדורגל?", זועם התושב שנעצר. התשובה של המשטרה תמוהה ביותר, שם טוענים כי ביצעו צו שהוציא בית המשפט לעניינים מקומיים בחיפה, לאחר שהקנס לא שולם. כנעאנה שהה במעצר עד השעה עשר בבוקר כשבני משפחתו שילמו את הקנס.