האחים סודמי: "קר לנו בבית המעצר, לא נותנים שמיכות וגרביים"

מעצרם של האחים החשודים בביצוע מעשים מגונים בילדים וברצח הילד לאון קלנטרוב הוארך היום בשבוע. בבית המשפט טען פרקליטם: "יש להעביר להם שמיכות, מצעים וגרביים - כי קר להם". הבקשה הועברה לאישור השב"ס. בנוסף טענו בני משפחתם של האחים כי עצירים אחרים מתעללים בהם ומכים אותם בשל אופי החשדות המיוחסים להם

לבית משפט השלום באשקלון הובאו היום בשעות הצהריים האחים סודמי, החשודים ברצח ובמעשים מגונים בילד לאון קלנטרוב בן ה-7 ביישוב בני עי"ש. בתום הדיון האריך בית המשפט את מעצרם של שני האחים בשבעה ימים.

לדיון היום הגיעו הוריהם של האחים, שהפגינו דאגה רבה לשלומם. כאשר ביקש עורך דינם של השניים להעביר לרשותם מספר פריטים מהוריהם, ביקש נאור סודמי לפנות לרגע לפרקליטו, עורך הדין ירון פורר, וסיפר לו כי הוא "נמצא בתא קטן עם עוד 7 עצירים".

פרקליטו השתומם על הדברים ומסר כי עד כה היה ידוע לו כי סודמי נמצא בתא נפרד. לשמע הדברים הללו התפרץ אביו של נאור וקרא בבית המשפט: "גם מכים אותו, כבר הרחיקו ממנו בן אדם אחד שהרביץ לו ללא הפסק".

"מצב המשפחה לא פשוט"

פרקליטם של האחים סודמי ביקש אישור מבית המשפט לטפל בבעיות השיניים של האחים בעודם במעצר, ולאחר מכן ביקש "להעביר להם שמיכות, מצעים וגרביים - כי קר להם". בית המשפט העביר את בקשת ההגנה לאישור השב"ס.

עורך הדין ירון פורר ציין בתום הדיון כי אכן עצירים רבים מציקים לשני האחים עקב אופי החשדות המיוחסים להם, וכי הם פנו היום לבית המשפט על מנת שיופרדו מעצירים אחרים על מנת שמקרים כאלה לא יישנו.

עוד הוסיף עו"ד פורר כי "מצב המשפחה לא פשוט. זה לא עניין רגיל כאשר שני אחים נמצאים במעצר, וכאשר תלויים נגדם חשדות כבדים כאלה, במשפחה עדיין מקווים שהחשדות יופרכו וכי לא יוגש כתב אישום". 

רצח הילד לאון קלנטרוב - סיקור מיוחד:

המשטרה: האחים סודמי ביצעו את הרצח יחד

אביו של הילד שנרצח: "אמרנו לילד לא ללכת אליהם בשום אופן"

דוח הנתיחה של בן ה-7 מגלה: לאון לא נאנס לפני שנחנק למוות

האם ביה"ס ידע על מעשי "האחים הפדופילים" ולא דיווח?

מנהלת ביה"ס מכחישה: לא היו תלונות נגד "האחים הפדופילים"