פורץ שאונן ליד אישה נעצר - במקרה

שנתיים לאחר שפרץ לבית צעירה ברחובות, אונן על מיטתה בזמן שישנה ונמלט מהמקום הצליחה המשטרה לאתר את החשוד, ויש שיגידו שבמקרה. החשוד התבקש לתת דגימת DNA לאחר שנחשד במעורבות בתקיפה מינית שנעשתה בעיר לאחרונה, ולמרות שהתגלה כי אין לו קשר לאירוע, התברר כי עמד מאחורי המקרה לפני כשנתיים

חשד: אונן ליד הצעירה ונמלט. אילוסטרציה (חדשות 2)

בזמן שישנת: לפני כשנתיים פרץ גבר לביתה של צעירה ברחובות באמצע הלילה, ובזמן שישנה ישב על מיטתה, אונן ונמלט מהמקום. עד אתמול לא הצליחה המשטרה לשים את ידיה של החשוד, שנתפס לבסוף בזכות דגימה שנתן לאחר שנחשד במעורבות במקרה נוסף בעיר.

ראש מחלק חקירות בתחנת רחובות, פקד ישראל קליין סיפר לחדשות 2 על פיצוח הפרשה. "לאחר המקרה בשנת 2007 לקחנו ממצאים מהשמיכה של הבחורה, ועד היום לא היה חשוד", הוא מספר.

"בעקבות חקירה אחרת שאנחנו מנהלים בגין אירוע של תקיפה מינית ברחובות, עוכבו מספר חשודים פוטנציאלים במעשה, במסגרתם התקיימו דגימות די.אן איי", אמר קליין. לדבריו רק לאחרונה התקבל עדכון על כך שאחד החשודים מתאים לאותו אירוע שלא נפתר.

החשוד במעשה נעצר אתמול ונלקח לחקירה. במהלך חקירתו הכחיש תחילה את המיוחס לו ואז שינה את גרסתו וטען כי הוא אינו זוכר מה עשה באותו ערב.היום יוכן כתב אישום נגד החשוד ותוגש לבית המשפט בקשת מעצר עד תום ההליכים נגדו. בנוסף סיפר קליין כי כעת בודקים אם החשוד קשור למקרים דומים נוספים שאירעו במוקדים שונים בארץ.