תל אביב: סטודנטית זיהתה את המציצן מהשירותים כי זכרה את נעליו

סטודנט בשנות ה-20 לחייו הלומד במכללת רידמן בתל אביב, נעצר לאחר שסטודנטית שלומדת איתו התלוננה כי צילם אותה במצלמה סלולרית בזמן שהייתה בשירותים. כשנשאלה כיצד הצליחה לזהות את המציצן, הסבירה שזכרה אילו נעליים נעל בזמן המקרה והתעמתה איתו במהלך הרצאה

צילם אותה כשהייתה בשירותים. ארכיון (חדשות 2)

מתברר שגם בשירותים קשה להשיג שקט ושלווה: סטודנט בשנות ה-20 לחייו נעצר הבוקר על ידי משטרת תל אביב, לאחר שעל פי החשד הציץ וצילם סטודנטית בזמן שעשתה את צרכיה בשירותים. הצעירה זיהתה את החשוד לאחר שזכרה אילו נעליים נעל בזמן המקרה והובילה למעצרו.

המקרה המוזר אירע במכללה לרפואה אלטרנטיבית 'רידמן' בתל אביב. הסטודנטית שהייתה בתא שירותי הנשים הבחינה פתאום במצלמה סלולרית מציצה מבעד לפתח בדלת. היא מיד כיסתה עצמה ויצאה במהירות לאתר מי עומד מאחורי המעשה.

הסטודנטית, שהחליטה לא לעבור על ההצצה בשתיקה, נכנסה לתוך הכיתות במטרה לאתר את החשוד. כשהגיעה לאחד מחדרי ההרצאות זיהתה לפתע בין השורות את החשוד, וזאת כיוון שזכרה את הנעליים אותן נעל בזמן שתיעד אותה בתא.

ללא כל בושה החלה הצעירה לצעוק ולנזוף בו, מול הסטודנטים והמרצה ההמום. כעבור מספר ימים הגישה הצעירה תלונה במשטרה. החשוד במעשה נעצר ונלקח לחקירה שם הוא הודה במעשה.