ת"א: מטען חבלה התפוצץ סמוך לסוכנות רכב

פיצוץ עז נשמע הלילה ברחוב המסגר בתל אביב. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי מטען חבלה שהונח סמוך לסוכנות סובארו בעיר התפוצץ, איש לא נפגע אך נזק רב נגרם למקום. זו לא הפעם הראשונה שרימונים מושלכים לעבר אותה הסוכנות ממש. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע

פיצוץ עז החריד הלילה את רחוב המסגר בתל אביב. כוחות משטרה שהוזעקו למקום גילו שמדובר מטען חבלה שהונח סמוך לסוכנות הרכב "סובארו" ברחוב המסגר פינת רחוב הרכב בתל אביב. איש לא נפגע, אך נזק נגרם למקום.

זו לא הפעם הראשונה שמותקפת סוכנות סובארו בעיר. באפריל האחרון הוגש כתב אישום חמור נגד העבריין בן כהן, בחשד ששלח את אנשיו להשליך רימונים על סוכנות סובארו במסגר, וכן סחט אנשי עסקים אחרים.

בן כהן, עבריין מכנופיית רמת עמידר וחברו של איש העולם התחתון עמיר מולנר, ריצה מאסר בבית כלא בלוס אנג'לס על רקע רצח העבריין הנתנייתי אלון גלעדי.לטענת המשטרה, כהן נהג בעבר לסחוט באיומים את בעלי הסוכנות והביא להשלכת הרימונים כאמצעי להפעלת לחץ.

כהן נחשב היום לאחד הכוחות העולים בעולם הפשע הישראלי וכבר ישב בכלא על מעורבות ברצח בארה"ב. לפני מספר חודשים סוכם בין הפרקליטות לבין סניגוריו על הסדר טיעון בו ירצה כהן שנתיים של מאסר בפועל.