חשד: תושב י-ם אנס קרובי משפחה קטינים באירועים משפחתיים

תושב הבירה נעצר אמש בעקבות תלונות שהגישו כמה מקרובי משפחתו, בטענה כי אנס בני משפחה קטינים במספר אירועים משפחתיים שונים. החשוד הכחיש את המעשים המיוחסים לו בחקירה, אך שופט בימ"ש השלום בי-ם האריך את מעצרו עד יום שלישי. המשטרה בודקת חשד למקרי אונס נוספים

חשד לפרשיית אונס חמורה בבירה: תושב ירושלים בן 38 נעצר אתמול בחשד כי ביצע לפני מספר שנים מעשי סדום ומעשים מגונים בבני משפחתו. למרות הכחשותיו, בית המשפט האריך את מעצרו בשבעה ימים.

הפרשה התפוצצה אמש, עם מעצרו של החשוד במעשים. מדובר בקרוב משפחתו של דמות מוכרת בירושלים, אולם בשל רגישות העבירות, נאסר פרסום שמם של כל המעורבים בפרשה. הראיות נגד החשוד נאספו במהלך חקירה ממושכת שהתנהלה בשבועות האחרונים, בעקבות תלונות שהתקבלו על ידי קרובי משפחתו של של החשוד. אלו טענו כי הוא ביצע מעשים מגונים בקרובי משפחה קטינים, במהלך אירועים משפחתיים בהם השתתף.

לדבריהם, החשוד ניצל את האירועים המשפחתיים שבהם נפגשו בני המשפחה ונהג לענג עצמו מולם ואף לדרוש שיבצעו בו מין אוראלי. לטענת גורמים במשטרה מדובר במעשים קשים שהחשוד ביצע לכאורה באחייניו, בבתו ואף בגרושתו - בזמן שהייתה אשתו.

פרקליטו: האשמות שווא על רקע הגירושים

החשוד הכחיש את המעשים המיוחסים לו במהלך חקירתו. "לדברי מרשי מקור ההאשמות הן בסכסוך משפחתי על רקע הגירושים מאשתו", ציין עורך דינו יאיר נהוראי בבית המשפט. בדיון עצמו, נמנע החשוד מלהגיב וקרא ספר תנ"ך מבלי להוציא הגה מפיו.

עורך דינו עם זאת, המשטרה בודקת כעת חשד למקרים נוספים, בהם הוא היה מעורב, לכאורה. היום, בתום חקירה נוספת שעבר, הובא כאמור החשוד בפני שופט בית משפט השלום בירושלים, שהאריך את מעצרו לבקשת המשטרה עד ליום שלישי הקרוב.