עסקה בזנות כשבנה בחדר הסמוך

תושבת אשדוד העניקה שירותי מין בדירתה כשבנה בן ה-11 ישן בחדר הסמוך. בלש שהתחזה ללקוח מתעניין הביא למעצרה ונפתח נגדה תיק בגין ניהול בית בושת. "מזה אני מתפרנסת ומזה אני חיה" - הודתה האישה בפני השוטרים. דיווח הועבר לרשויות הרווחה אודות בנה הקטין החשוף לתכנים מיניים

"מזה אני מתפרנסת" (AP)

בלשי תחנת משטרת אשדוד מכירים מעת לעת אירועים של חשיפת בתי בושת, אך השבוע הם נתקלו לראשונה במקרה בו היצאנית מנהלת את בית הבושת מתוך ביתה, מפרסת עצמה בלוח יד-2, ובנוסף - מארחת את לקוחותיה כאשר בנה בן ה-11 נמצא בחדר הסמוך.

לאחר שמידע מודיעיני הצטבר במשטרת אשדוד, החליטו השוטרים לבצע פעילות סמויה ולשלוח בלש כדי לבדוק את העניין. בלש שהתחזה ללקוח פוטנציאלי הגיע לכתובת הדירה כפי שפורסמה באתר המכירות והתעניין לגבי השירותים שנותנת האישה, בשנות ה-30 לחייה. לאחר שהסבירה לבלש על מגוון שירותי המין שהיא נותנת ומחיריהם, השתכנע הבלש הסמוי כי מדובר בבית בושת, הזדהה ועצר אותה בגין ניהול בית בושת.

רפ"ק קובי אזולאי ממשטרת אשדוד מספר לחדשות 2 באינטרנט על הפעולה: "גילינו כי לאישה יש בן בגיל 11 שחי בביתה וכששאל אותה איך היא מנהלת בית בושת בביתה כשבנה הקטן בבית, האישה טענה שהיא מקבלת קליינטים בזמן שבנה ישן".

עוד אומר רפ"ק אזולאי: "בדרך כלל עבודות שכאלה קורות במקומות אחרים ולא בבית, זה שהילד נמצא בחדר הסמוך כשמגיעים לקוחות זאת פעם ראשונה שנתקלתי בדבר כזה".

שכרה דירה "כדי לעשות קצת כסף"

"מזה אני מתפרנסת ומזה אני חיה", הודתה האישה בפני השוטרים שלא שעו לבקשותיה ועצרו אותה. על פי החשד האישה נהגה להפעיל את הטלפון הסלולרי שלה למשך שעה ביום לצורך קבלת לקוחות.

בחקירתה במשטרת אשדוד הודתה האישה כי שכרה את דירתה באשדוד לפני כחודש "כדי לעשות קצת כסף" עיוון שמצבה הכלכלי קשה והבטיחה לא לעסוק בזה עוד. האישה נעצרה ונפתח נגדה תיק בגין ניהול בית בושת ולאחר מכן שוחררה בתנאים מגבילים. במקביל הועבר דיווח לרווחה אודות בנה הקטין החשוף לתכנים מיניים.