חשד: קיים יחסי מין עם בתו הלוקה בנפשה

המשטרה עצרה תושב ת"א כבן 40 בחשד שקיים יחסי מין עם בתו הסובלת ממחלת נפש. הבת, בשנות ה-20 לחייה, התלוננה שהאב הגיע לבקרה בבית קרובת משפחתה שם היא מתגוררת ושכב עמה. האב הודה בחקירתו במעשים המיוחסים לו

חשד לגילוי עריות. אילוסטרציה (חדשות 2)

משטרת תל אביב עצרה הבוקר תושב העיר בשנות הארבעים לחייו בחשד שקיים יחסי מין עם בתו שלוקה בנפשה. הצעירה, שמתגוררת אצל קרובת משפחתה במרכז הארץ, התלוננה במשטרת שכונות בתל אביב נגד האב, שלטענתה שכב עמה באחת הפעמים שהגיע לבקרה.

בעקבות התלונה, האב נעצר ונלקח לחקירה שבה הודה במעשים המיוחסים לו. מתחקור ראשוני עולה שהאב סובל גם הוא ממחלת נפש ברמה מסויימת, שבגללה הועברה הבת לטיפול קרובת המשפחה. למרות מצבו הנפשי, הוא נעצר כאמור, ויובא בהמשך היום להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

בצפון: גילה שאביו אנס את אחותו ודקר אותו

אירוע קשה נוסף של אלימות בתוך המשפחה נחשף אתמול בצפון הארץ: גבר בן 54 מכפר מכר נדקר בשעות הצהריים על פי החשד, על ידי בנו החורג בן ה-18.כשהמשטרה הגיעה למקום ועצרה את החשוד, הוא התוודה כי ביצע את המעשה ולדבריו עשה זאת מכיוון שאביו החורג אנס את אחותו.

שוטרי תחנת משטרת עכו הוזעקו לבית המשפחה לאחר שהתקבל דיווח כי נמצא אדם דקור. כשהגיעו מצאו את האב פצוע, והוא הועבר במצב בינוני לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בנהריה.

לאחר חקירה מהירה של המקרה איתרו השוטרים את בנו החורג של הפצוע, שהודה בדקירה. מפקד תחנת עכו אבי אדרי, סיפר לחדשות 2 באינטרנט, "הבן מודה במעשה, ואומר שעשה זאת מכיוון שהאב תקף מינית את אחותו". החשוד נלקח לחקירה נוספת בתחנת המשטרה, ואחותו שלטענתו נאנסה נלקחה גם היא לבדיקה רפואית.