חוקרי המשטרה: האחים סודמי ביצעו בלאון מעשים מגונים בליל הרצח

מעצרם של התאומים החשודים ברצח הילד מבני עי"ש הוארך היום בשבוע. החוקרים טוענים כי יש להם ראיות הקושרות לכאורה את האחים סודמי לרצח, וכי השניים אף ביצעו בלאון מעשים מגונים לפני שנרצח. נאור סודמי דיבר לראשונה למצלמה ואמר: "אין לי על מה לבקש סליחה - אני חף מפשע"

האחים סודמי הובאו אחר הצהריים לבית משפט השלום באשדוד לדיון בעניינם, שבסיומו הוארך מעצרם ב-7 ימים נוספים. נאור סודמי אמר לפני כניסתו לדיון: "אין לי על מה לבקש סליחה - אני חף מפשע". לבית המשפט הוגשו ראיות הקושרות לכאורה את נאור סודמי לרצח לאון קלנטרוב בן ה-7 מהיישוב בני עי"ש וכן למעשים מגונים בילדים נוספים ביישוב.

האחים נאור ואדיר סודמי נשלחו לפני כשבוע לבדיקה פסיכיאטרית שהייתה אמורה לבחון את כשירותם להמשך חקירה. על פי חוות דעת שהגישו שלושה פסיכאטרים, האחים סודמי מבדילים בין טוב לרע, וכשירים לעמוד לדין.

המשטרה: יש ראיות שהם ביצעו בלאון מעשים מגונים

הילד לאון קלנטרוב ז"ל (חדשות 2)
אחד מהחוקרים בפרשה אמר במהלך הדיון כי למשטרה ישנן ראיות חדשות הקושרות את נאור ואדיר לביצוע הרצח. כמו כן, למרות שבנתיחת גופתו של לאון ז"ל התברר כי הוא לא נאנס לפני שנרצח -  עולה מהחקירה חשד כבד כי השניים ביצעו בו בליל הרצח מעשים מגונים.

לדברי החוקרים, שני האחים חשודים ברצח באותה מידה ונראה שהם ביצעו אותו יחד. בליל המעצר נלקחו דגימות DNA מכל הנוכחים בבית משפחת סודמי. במקביל מנסים החוקרים ליצור קשר עם ילדים נוספים שדיווחו על הטרדות מצד החשודים.

נאור סודמי: "לא מכיר את לאון"

לאחר הדיון, הגיב נאור סודמי לאישומים נגדו - לראשונה מול מצלמות כלי התקשורת. "אין לי, ולא היה לי כל קשר ללאון. אני לא הכרתי אותו, וגם אחי לא הכיר אותו". כאשר נשאל לגבי מציאת גופתו של לאון בחדרו, בחר סודמי להתעלם מהשאלה.

"אני חף מפשע, ואני בכלל לא מתעסק עם ילדים קטנים", סיכם סודמי, "יש לי חברה ואני מתכנן להינשא לה השנה".